Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zacinanie się systemu podczas grania w gry (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zacinanie się systemu podczas grania w gry (rozwiązany) (/zacinanie-sie-systemu-podczas-grania-w-gry-rozwiazany-17801-t)



Zacinanie się systemu podczas grania w gry (rozwiązany) - vadamir - 04.08.2011 20:42

Mój sprzęt.
Płyta : GA-M55plus-S3G
Procek :AMD Athlon 64 x2 6000+
Karta: Gigabyte GT 440 (1GB) Direct 11
Ram: DDR2 4GB 800 Mhz
System:Windows 7 Ultimate 64bit
ZASILACZ 400Watt

A więc tak ... Gram sobie gram i nagle PC-et się zacina;/ nic nie mogę zrobić ani ruszać myszką, wszystkie animacje stanęły.... i tak sobie może komputer chodzić do "ciach śmierci" i cały czas to samo ....muszę zrobić reset i dopiero wszystko wraca do normy.Nie wiem może to że mam za słaby zasilacz 400Watt chociaż w instrukcji dołączonej do karty jest napisane że wystarczy 400watt... Proszę o pomoc to jest uciążliwe ...


RE: Zacinanie się systemu podczas grania w gry - vadamir - 05.08.2011 08:49

Dobra już sam rozwiązałem problem...Był on związany z małą ilością miejsca na partycji w której znajdował się Windows.