Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 x64 Home Premium - problem z aplikacjami 32 bitowymi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 x64 Home Premium - problem z aplikacjami 32 bitowymi (/windows-7-x64-home-premium-problem-z-aplikacjami-32-bitowymi-17726-t)



Windows 7 x64 Home Premium - problem z aplikacjami 32 bitowymi - winfan - 02.08.2011 08:11

Witam, mam problem z aplikacjami 32 bitowymi.
Mój system - SSD 64GB, 8GB RAM, Phenom II 4 rdzeniowy.
Często mam tak, że uruchomiona aplikacja "nie odpowiada" - często jest to autorun.
W monitorze zasobów proces oznaczony jest jako wstrzymany - gry zaznaczę proces i wybiorę z menu opcję "wznów" program "odżywa".
Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Czy mam jakiś problem z hardware czy może da się to rozwiązać softwarowo?
Pozdrawiam


RE: Windows 7 x64 Home Premium - problem z aplikacjami 32 bitowymi - Chopinone - 11.08.2011 23:20

(02.08.2011 08:11)winfan napisał(a):  Często mam tak, że uruchomiona aplikacja "nie odpowiada" - często jest to autorun.

Jakie są to aplikacje, dzieje się tak na każdej ? i o jakim autorunie piszesz