Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Battlefield 2 Delux- Problem z uruchomieniem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Battlefield 2 Delux- Problem z uruchomieniem (/battlefield-2-delux-problem-z-uruchomieniem-17716-t)



Battlefield 2 Delux- Problem z uruchomieniem - Raizo - 01.08.2011 19:41

Witam

Mój problem polega na tym że nie mogę uruchomić gry BattleField 2 Delux Edition na swoim komputerze,gra instaluje się normalnie a przy próbie włączenia wyskakuje tylko czarne okno. Zakładam że problem powoduje mój 64bit-owy system Windows 7 Ultimatum ponieważ sprzęt mam bardzo dobry a GTA IV idzie na full detalach. Czy da się tą gre jakoś uruchomić na systemie 64bit-owym? Dodam że w trybie zgodności też nie chce się uruchomić. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.

EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczy z rozdzielczości 1280x1024 przełączyć na jedną niżej czyli np 1280x960

Temat do zamknięcia


RE: Battlefield 2 Delux- Problem z uruchomieniem - Franusiak - 18.08.2011 08:29

Niestety u mnie nie zadziałało
czekam na odpowiedź z EA.


(01.08.2011 19:41)Raizo napisał(a):  Witam

Mój problem polega na tym że nie mogę uruchomić gry BattleField 2 Delux Edition na swoim komputerze,gra instaluje się normalnie a przy próbie włączenia wyskakuje tylko czarne okno. Zakładam że problem powoduje mój 64bit-owy system Windows 7 Ultimatum ponieważ sprzęt mam bardzo dobry a GTA IV idzie na full detalach. Czy da się tą gre jakoś uruchomić na systemie 64bit-owym? Dodam że w trybie zgodności też nie chce się uruchomić. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.

EDIT: Problem rozwiązany. Wystarczy z rozdzielczości 1280x1024 przełączyć na jedną niżej czyli np 1280x960

Temat do zamknięcia