Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Media Player - nie aktualizuje biblioteki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Windows Media Player - nie aktualizuje biblioteki (/windows-media-player-nie-aktualizuje-biblioteki-17680-t)



Windows Media Player - nie aktualizuje biblioteki - Krecik1218 - 30.07.2011 22:14

Witam.
Kilka dni temu ściągnąłem 3 darmowe soundtracki z gier w formacie .mp3 . Pogrupowałem w 3 foldery i wrzuciłem do folderu muzyka gdzie trzymam wszystkie utwory muzyczne. Pojedyńcze utwory są luźno w tym folderze, a wszelkie albumy w folderach. Nigdy WMP nie miał problemów z odnajdywaniem tych plików. Jednak po dodaniu tych nowych, nie wyszukuje ich. Usuwałem całą bibliotekę, wskazywałem kilka razy tą lokalizację. Usunąłem nawet wszystkie pliki, ale nic. Jak dodam po raz drugi tą samą bibliotekę to wyszukuje utwory które już mam na liście (podwaja je) ale tych nowych nie wyszukuje. Dla pewności wrzuciłem jeszczę jedną piosenkę luźno w folder muzyka ale nic. Może spotkaliście się z podobnym problemem?