Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z odtwarzaniem filmów po reinstalacji Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z odtwarzaniem filmów po reinstalacji Windows 7 (/problem-z-odtwarzaniem-filmow-po-reinstalacji-windowsa-7-17580-t)



Problem z odtwarzaniem filmów po reinstalacji Windows 7 - arekpio - 27.07.2011 08:40

Miałem taki przypadek, jednego dnia laptop a ściślej Windows 7 zupełnie padł, wykonałem reinstalację systemu a windows utworzył plik na dysku C o nazwie windows old. Problem polega na tym, że nie mogę oglądać filmów na youtube ponieważ zaiwesza się lapek, sterowniki grafiki zainstalowałem. Jak myślicie co mogło spowodować te problemy?


RE: problem po reinstalacji - thermalfake - 27.07.2011 09:11

Zrobiłeś reinstalację bez uprzedniego formatowania partycji stąd masz katalog windows.old - stary system jest w nim teraz.
Co to jest konkretnie za sprzęt/system, jaką wersję masz sterowników, z jakiej przeglądarki korzystasz oraz jaką masz wersję flash player'a.


RE: problem po reinstalacji - peciaq - 27.07.2011 09:12

Ja bym obstawiał dodatki do przeglądarki typu Flash, Java oraz kodeki.