Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany StarForce Protection - błędny sterownik - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany StarForce Protection - błędny sterownik (/starforce-protection-bledny-sterownik-1755-t)

Strony: 1 2


StarForce Protection - błędny sterownik - KOZLOF - 17.10.2009 13:19

Witam,
mam taki problem, że sterownik StarForce Protection nie działa mi. Gdy włączam grę Call of Juarez, ten sterownik sprawdza obecność płyty czy oryginalność, nie wiem(mam oryginała), ale bez niego nie da się uruchomić gry. A system pokazuje błąd że ten sterownik nie pasuje do tej wersji systemu.
Co mógłbym zrobić aby to naprawić? Proszę o pomoc.


RE: StarForce Protection błędny sterownik - slawektor - 17.10.2009 13:34

Wgraj tą wersje sterownika: http://www.star-force.com/support/sfdrvup.zip


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - KOZLOF - 18.10.2009 14:46

Pomogło, wielkie dzięki. Szacun.


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - Bunkier - 26.01.2010 18:33

A co zrobić, jeśli w przypadku instalacji powyższego sterownika wyskakuje komunikat że ostatnia wersja sterownika jest już zainstalowana, a mimo to nie mogę odpalić Prince of Persia T2T? ;/
Prosze o pomoc):


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - War_3_ - 26.01.2010 18:42

Spróbuj trybu zgodności i/lub uruchomienia jako administrator.


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - Bunkier - 26.01.2010 21:09

Nie pomaga Smutny włączam tak, ale nadal wyskakuje błąd "systemu zabezpieczającego" ;/ Czy ponowna instalacja tego sterownika coś by zdziałała ?Jeśli tak to jak to zrobić ? Mam Windows 7 ultimate.


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - War_3_ - 26.01.2010 21:17

Wrzuć screena błędu, pomyślimy, poszukamy.


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - Bunkier - 26.01.2010 22:57

[Obrazek: przechwytywanien.png]
Proszę - komunikat błędu, a powyżej komunikat który mi wyskoczył gdy chciałem zainstalować ten sterownik -> [urln=http://www.star-force.com/support/sfdrvup.zip]Pobierz[/urln]
Dodam jeszcze, że restart komputera nie pomaga =/
Dziękuję za odpowiedz. Uśmiechnięty


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - Kamyk68 - 08.04.2010 15:36

Witam podpinam się do postu wyżej mam to samo z tym ze w grze GT Legends czy ktoś zna już rozwiązanie na to
?


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - dlon92 - 03.05.2010 11:15

Ja mam to samo, w przypadku Two Thrones i Splinter Cell Chaos Theory... błagam o pomoc, gry na XP działały wyśmienicie na 7 Ultimate pojawiają się problemy gra cały czas prosi o restart komputera, identyczny problem co u użytkownika Bunkier. Gry oczywiście oryginalne! I to jest właśnie najgorszy ból. Proszę o pomoc!!


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - mlmFMpl - 03.05.2010 13:39

Odinstalować stary sterownik.
Reset kompa.
Zainstalować nowy sterownik.


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - dlon92 - 03.05.2010 13:58

Pod jaką nazwą jest stary sterownik, bo nie wiem nic takiego nie widzę w panelu sterowania/dodaj usuń programy.. Mi wyświetla się dokładnie to samo co koledze wyżej, a z tego co się orientuje i znam angielski to piszę że " sterownik nie wymaga aktualizacji" dziwne ;/ ehh


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - War_3_ - 03.05.2010 14:37

Odinstalować trzeba w managerze urządzeń.
Sterownik to nie program Zadowolony


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - mlmFMpl - 03.05.2010 15:08

Dokładnie.

Pierwszy sposób:
Mój komputer {prawoklik} > Właściwości > Menadżer urządzeń i szukasz swojego urządzenia.

Drugi spisów na wejście do menadżera:
Panel sterowania > Menadżer urządzeń


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - dlon92 - 03.05.2010 18:06

Dziękuję Wam za staranie się mi pomóc jednak niestety, nadal nie można grać wyskakuje taki sam błąd jak w przypadku użytkownika Bunkier. Zrobiłem tak jak kazaliście odinstalowałem starą wersję sterownika 1.x a zainstalowałem nową 2.x jednak problem jest nadal ten sam. ;/ Już tracę nerwy chciałem sobie powtórzyć gry z okazji nadchodzących nowych gier UBI a tutaj takie wałki..


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - diego2245 - 31.10.2010 14:28

Sorry za odświeżanie, ale żadna z waszych rad nie działa. W menedżerze urządzeń nie ma tego sterownika. Próba aktualizacji kończy się fiaskiem. Chodzi o grę Worms 4 Mayhem. Oczywiście oryginalna Czy jest jakiś inny sposób? Może gotowa instalka do pobrania?


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - diego2245 - 09.11.2010 13:53

odświeżam


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - Kuba 1998 - 05.12.2010 15:12

Ja mam inny problem. Gdy już zainstaluje ten sterownik i chce uruchomić gre to pokazuje mi się napis że aplikacja została niewłaściwie uruchomiona. Pomóżcie
Windows 7 Home Premium mam a gra to Rise and Fall


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - pioter1218 - 07.01.2011 18:13

Witam mam problem jak wszyscy z grą GT Legneds i chciałem zainstalować nowy sterownik którego link jest na początku, ale nie wiem co mam usunąć. Prosze o pomoc. Screen z błędami.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bf760fa1300ee56.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f72b56c226d5f97.html


RE: StarForce Protection - błędny sterownik - ivo19273 - 20.07.2011 15:46

Witam również mam problemy jak koledzy we wcześniejszych postach. Chodzi o grę Kozacy 2. Wiem że chodzi coś z rejestrem ale nie mogę znaleść proszę o pomoc.