Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem Windows 7 w notebooku Samsung - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem Windows 7 w notebooku Samsung (/problem-z-uruchomieniem-windowsa-7-w-notebooku-samsung-17544-t)



Problem z uruchomieniem Windows 7 w notebooku Samsung - dan7811 - 25.07.2011 20:01

Witam

Od miesiąca jestem użytkownikiem notebooka samsung RC710 i5 4GB RAM z systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium.
Działał ok aż do dzisiaj gdy mi się zawiesił i nie reagował więc zrobiłem reset. Przy ponownym uruchomieniu pojawiło się tylko ono powitalne z wyborem 2 opcji - F2 - setup i F4 recovery. Zarówno pierwsza jak i 2 opcja strasznie dłuuuugo się ładuje - ok godziny czekałem i ponownie zrestartowałem.
Wrzuciłem płytkę instalacyjna lecz bios pewnie ustawiony jest tak że nie czyta z płytki.
Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Z góry bardzo dziękuję.


RE: Problem z uruchomieniem Windows 7 w notebooku Samsung - thermalfake - 25.07.2011 21:24

Klawisz odpowiedzialny za Boot Menu (przy starcie będzie pisać pod spodem) to F12. Jak uruchomisz okienko to wybierz CD/DVD - taki jednokrotny rozruch z dowolnego urządzenia bez potrzeby konfigurowania i zapisywania ustawień w biosie.

Stawiam na uszkodzony hdd - recovery nie powinno się tak długo ładować.