Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War (/blad-program-przestal-dzialac-empire-total-war-17540-t)



Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 25.07.2011 15:12

Tak jak w tytule po uruchomieniu gry pokazują się pierwsze napisy, ale zaraz wyskakuje komunikat "Program Empire.exe przestał działać" i gra się wyłącza.

Instalowałem nowe sterowniki i directx 9 i nic.

Sprawdzałem także różne zgodności i bawiłem się w menedżerze urządzeń przy dźwięku w trybie zgodności Windows 7.



Kiedyś miałem tę grę na Windows XP
____________________________________________________________________________________________________​__________

Proszę o szybką pomoc


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - kzarba8 - 25.07.2011 19:37

Zainstaluj directx 11 i zaktualizuj wszystkie stery podaj twoją nazwe karty graficznej dzwiękowej procka i to wszystko ja poszukam sterów


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - peciaq - 25.07.2011 19:49

Po co mu DirectX 11 do starej gry?


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 26.07.2011 06:13

(25.07.2011 19:37)kzarba8 napisał(a):  Zainstaluj directx 11 i zaktualizuj wszystkie stery podaj twoją nazwe karty graficznej dzwiękowej procka i to wszystko ja poszukam sterów



Karta graficzna to : GeForce 8600GT 512 mb
procek : Intel Pentium'D inside 2.8 GhZ(nie wiem jak to się pisze)

Ale nie wiem jak sprawdzić kartę dźwiękową


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - peciaq - 26.07.2011 09:57

Jeśli masz Windows 32-bitowy, to proszę oto sterowniki do Twojej grafiki: KLIK.
Ale najlepiej będzie zaktualizować wszystkie nieaktualne sterowniki, w tym celu ściągnij programy SlimDrivers i DriverMax.
Oprócz tego, odpal grę i gdy wystąpi ten błąd, uruchom Menadżera zadań i zrób screenshota zakładki procesy, a potem wrzuć go tutaj.


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 26.07.2011 10:18

Po zainstalowaniu sterów do karty graficznej błąd się nie pokazuje, ale w tym samym momencie gra się wyłącza


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - peciaq - 26.07.2011 11:24

(26.07.2011 09:57)peciaq napisał(a):  Oprócz tego, odpal grę i gdy wystąpi ten błąd, uruchom Menadżera zadań i zrób screenshota zakładki procesy, a potem wrzuć go tutaj.

A co z powyższym?


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 26.07.2011 17:32

Za pomoca driver max moge tylko 2 sterowniki dziennie, a slimdrivers nie moge się zarejestrowac, bo nie przychodzi mi link aktywacyjny na e-maila juz na 2 e-mailach probowałem. Zamieszczam screenshoota z tym błędem i z procesami.


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - peciaq - 26.07.2011 18:59

A rozwijałeś tam przy tym błędzie opcję Pokaż szczegóły problemu?


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 26.07.2011 19:13

Tu masz screenshoota z rozwinięciem problemu, nie wiele z tego rozumiem.


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - peciaq - 26.07.2011 20:22

Nie wiem szczerze mówiąc co się dzieje.
Wg błędu coś z plikiem ntdll.dll, ja to bym pewnie go podmienił i tyle.
Ale wątpię że to coś da, niech się ktoś mądry wypowie.
Pewnie thermalfake w końcu tu zawita i pomoże.


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - Lucassith - 26.07.2011 22:13

Nie jestem do końca pewien, ale wydaję mi się, że coś tu jest nie tak (niezła dedukcja co?). Chodzi o to, że wersje aplikacji masz 1.0.0.0 co wydaje mi się bardzo głupim pomysłem skoro jest już wersja 1.6 . Jeśli mam racje (a jeśli się mylę to przepraszam za takie oskarżenie) to masz wersje piracką i używasz cracka nie do tej wersji co powoduję tworzenie błędu przy korzystaniu z biblioteki która jest nowsza od programu, a jeśli nie to po prostu zaktualizuj grę i pomyślimy dalej.


RE: Błąd "Program przestał działać" Empire Total War - SilverDragon - 27.07.2011 07:04

Jednak nie musicie się już trudzić. Znalazłem na necie update do 1.5 i crack i działa. Dzięki wszystkim, że próbowaliście mi pomóc.

____________________________________________________________________________________________________​______________
Temat do zamknięcia