Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Mogę uruchamiać programy tylko przez opcję "Uruchom jako administrator". Pomocy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Mogę uruchamiać programy tylko przez opcję "Uruchom jako administrator". Pomocy (/moge-uruchamiac-programy-tylko-przez-opcje-uruchom-jako-administrator-pomocy-17447-t)



Mogę uruchamiać programy tylko przez opcję "Uruchom jako administrator". Pomocy - Łukasz111 - 21.07.2011 06:34

Witam!!

Wczoraj przyczepił się do mojego laptopa jakiś pseudoprogram "Win 7 Antisparware", czy coś takiego. Znalazłem przez avast jego miejsce, usunąłem plik, ale teraz taki problem,że wprawdzie program zniknął, ale zamiast tego przy zwykłym kliknięciu zamiast uruchomienia programu pojawia się "Otwórz za pomocą", a programu działają tylko z opcji "Uruchom jako administrator".

Jak to naprawić.
Takie rzeczy tylko na koncie administratora, na zwykłym wszystko działa.

Pozdrawiam


RE: Mogę uruchamiać programy tylko przez opcję "Uruchom jako administrator". Pomocy - Portator - 21.07.2011 06:57

Witaj. Przywrócenie systemu do momentu przed zdarzeniem powinno cofnąć zmiany. Ponadto gruntowne skanowanie i oczyszczenie rejestru.