Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem przy wybudzaniu komputera ze stanu uśpienia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem przy wybudzaniu komputera ze stanu uśpienia (/problem-przy-wybudzaniu-komputera-ze-stanu-uspienia-17381-t)



Problem przy wybudzaniu komputera ze stanu uśpienia - an95dy - 17.07.2011 17:28

Witam.
Otóż mam problem z wybudzaniem systemu Windows 7 x64 Ultimate.
Wygląda to tak, że przy wybudzaniu, komputer działa normalnie ok 1 min, później następuje zawieszenie się wszystkiego i pomaga tylko zresetowanie komputera.
System jest świeżo zainstalowany na nowej partycji, borykam się z tym problemem od momentu 1 uruchomienia. Miałem już parę wersji tego problemu. Wcześniej, chwilę po zawieszeniu się komputera pojawiał się BSOD, teraz się on nie pojawia. Nie wiem czy to ważne, ale o ile pamiętam treść tego BSOD dotyczyła "MEMORY MAGNAMENT" i błędu 0xxxx1a
Mój komputer: Intel Dual Core E5300 2.6 GHz @ 3.51 GHz
Radeon HD 5770
4 GB RAM DDR2

Oczywiście nie piszę tego postu bez uprzedniego szukania w internecie. Próbowałem:
Zmiany profilu zasilania w Panelu Sterowania (od trybu oszczędzania energii aż do wysokiej wydajności)
Zmieniałem sterowniki karty graficznej na nowsze
zmieniałem napięcie w BIOS dla pamięci

Uprzedzając pytanie o winę z powodu podkręcenia procesora dodam, że ustawiłem domyślne FSB i problem występował nadal.
Od siebie mogę dodać, że przed formatowaniem komputera, tryb usypiania działał jak należy.

Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc, ponieważ zależy mi żeby ten tryb działał jak należy. Korzystam z komputera prawie codziennie i nie chcę za każdym razem czekać aż się on zabootuje.


RE: Problem przy wybudzaniu komputera ze stanu uśpienia - peciaq - 17.07.2011 17:49

Może ustaw więcej pamięci dla kompa przeznaczanej na hibernację?


RE: Problem przy wybudzaniu komputera ze stanu uśpienia - an95dy - 17.07.2011 19:50

A gdzie to ustawić? Uśmiechnięty