Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikami Intela - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem ze sterownikami Intela (/problem-ze-sterownikami-intela-17343-t)



Problem ze sterownikami Intela - b4rtek - 15.07.2011 09:57

Witam, od niedawna jestem posiadaczem Windows 7, po instalacji systemy, aktywacji itd system sam zainstalował mi sterowniki i wszystko śmiga - ok. Lecz gdy podłączam obojętnie jakiego pendrive, pada i co inne pod USB to niestety nic nie działa ( błąd o nie wyszukiwanym sterowniku) więc na stronie Intela sprawdziłem czy nie ma jakiś aktualizacji do moich sterowników - są. ściągam wszystko ok lecz gdy instaluje wylatuje mi błąd [Obrazek: beztytuuqvd.png]

Nie wiem czym to jest spowodowane.. jakieś pomysły ? ( system 64 bit)


RE: Problem ze sterownikami Intela - thermalfake - 15.07.2011 16:34

Jaki dokładnie sprzęt - laptop albo stacjonarny to pyta główna ?
Wszystkie sterowniki od chipsetu trzeba wywalić i zainstalować od nowa dla wersji x64 - jak jest to laptop to ostatnie aktualne ze strony producenta, jeśli od kompa stacjonarnego to referencyjne ze strony intela.


RE: Problem ze sterownikami Intela - b4rtek - 15.07.2011 22:49

komputer stacjonarny. Jak mam wywalić stare stery?


RE: Problem ze sterownikami Intela - thermalfake - 15.07.2011 23:07

Np Driver Cleaner'em.


RE: Problem ze sterownikami Intela - b4rtek - 16.07.2011 09:23

Driver Cleaner wyszukuje mi tylko sterowniki karty graficznej.. a te przecież są ok.