Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Aktualizacje (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Aktualizacje (rozwiązany) (/aktualizacje-rozwiazany-17330-t)



Aktualizacje (rozwiązany) - oska2630 - 14.07.2011 17:32

Witam
Mam problem z aktualizacjami na komputerze znajomego.
Komputer to acer emachines.
Typ systemu 64-bitowy i właśnie mam problem z aktualizacjami pod niego(u mnie na 34 bitowym systemie aktualizacje instalują się super) - komputer pobiera z internetu aktualizacje ale nie umie ich do końca zainstalować - proces idzie do przodu a pod koniec pojawia się okno że aktualizacje nie mogły zostać zainstalowane.Dodam że na komputerze jest oczywiście Windows 7 ale w wersji home premium
Może ktoś wie jak zrobić żeby te aktualizacje wreszcie się instalowały ?


RE: Aktualizacje - Siauiost - 14.07.2011 18:52

Hej !
Spróbuj może instalować nie wszystkie za jednym zamachem, ale każdą osobno. Jakiś czas temu miałem ten sam problem. Aktualizacje w większej ilości nie chciały się zainstalować, więc w systemowym Windows Update odhaczyłem wszystkie zaznaczone aktualizacje i zaznaczając je po jednej system bez problemu się aktualizował. Trwało to kilka minut dłużej, ale się zainstalowało.


RE: Aktualizacje - oska2630 - 17.07.2011 12:57

dzięki za pomoc już wszystko zrobione Uśmiechnięty