Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System wyłącza się w nieskończoność po aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: System wyłącza się w nieskończoność po aktualizacji (/system-wylacza-sie-w-nieskonczonosc-po-aktualizacji-17312-t)



System wyłącza się w nieskończoność po aktualizacji - mabballah - 13.07.2011 15:19

witam,

dopiero co zaktualizowałem Windows 7 dzisiejszymi poprawkami i kliknąłem "Uruchom ponownie". Konfiguracja aktualizacji podczas zamykania systemu dobiegła końca, ale teraz wyświetla się już od pół godz. napis "Trwa zamykanie...". Ile mam jeszcze czekać zanim użyję twardego resetu ? Wolałbym tego uniknąć na razie bo ostatnim razem właśnie przez takie twarde resety musiałem robić formata.

pozdrawiam.


RE: System wyłącza się w nieskończoność po aktualizacji - peciaq - 13.07.2011 16:29

Robiłeś pkt przywracania przed aktualizacją? Jeśli tak to możesz zresetować i jak coś będzie nie tak to przywrócić. A jak będzie ok to zapuść aktualizacje jeszcze raz.


RE: System wyłącza się w nieskończoność po aktualizacji - ArturK - 28.07.2011 12:07

jeżeli masz płytkę naprawczą Windows 7 to zabootuj ją i spróbuj naprawić.