Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win 7 Ultimate - Problem z prawami administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Win 7 Ultimate - Problem z prawami administratora (/win-7-ultimate-problem-z-prawami-administratora-17304-t)



Win 7 Ultimate - Problem z prawami administratora - chupacabras90 - 13.07.2011 11:58

Witam, wczoraj ściągnąłem sobie cracka do pewnej gry i gdy próbowałem go uruchomić wyskoczyło mi ostrzeżenie, że plik jest bardzo niebezpieczny dla komputera, ale i tak go uruchomiłem. I od tej pory przestałem mieć jakiekolwiek uprawnienia administratorskie, nie moge nawet rozwinąć menu ppm przy ikonach, a gdy próbowałem wejść w cmd.exe pojawiał się tam napis: "Znak zachęty wiersza polecenia został wyłączony przez administratora. Aby kontynuować naciśnij dowolny klawisz." i gdy naciskam jakikolwiek klawisz cmd.exe się wyłącza. Z menu start zniknęła mi zakładka Panelu sterowania. To samo dzieje się gdy uruchamiam system w trybie awaryjnym. Czy wiecie może co powinienem zrobić aby wrócić do poprzedniego stanu?