Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium (/ponowna-instalacja-windows-7-home-premium-17285-t)



Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - oska2630 - 12.07.2011 18:30

Witam.
Posiadam laptopa acer emachines -mam zgraną płytę recovery w ilości 3 sztuk.Jak mam zrobić żeby rozpoczęła się instalacja windows??
Wkładałam wszystkie 3 płyty przy uruchamianiu systemu i nic nie pisało że rozpoczyna instalację windows-a
Dzięki za pomoc


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - LadyInBlue - 12.07.2011 19:37

Przede wszystkim musisz zmienić w BIOSie kolejność rozruchu systemu, na pierwszym miejscu musi być CD-ROM, DVD-ROM czy co tam masz.


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - oska2630 - 12.07.2011 20:03

to wiem jak to zrobić w biosie a później normalnie już rusza rozruch instalacji systemu??
mam 3 płytki rozumię że to po kolei trzeba wkładać płyty jak poprosi o to komputer??


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - LadyInBlue - 12.07.2011 20:28

Po pierwsze: zdania zaczynamy z dużej litery

Jak wybierzesz tą opcję to powinien Ci wyskoczyć instalator i potem postępujesz zgodnie z kreatorem.


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - wilqq - 12.07.2011 21:10

Możliwe , żeby zacząć boot z płyty , trzeba będzie kliknąć dowolny przycisk na klawiaturze , przynajmniej ja tak mam . Jeśli go nie klikne , komputer bootuje mi następną pozycję z listy .


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - thermalfake - 12.07.2011 21:26

Alt+F10 podczas startu tak samo rozpoczyna proces przywracania, domyślnie partycji systemowej.


RE: Ponowna instalacja Windows 7 Home Premium - oska2630 - 12.07.2011 21:40

Ok to dzięki jutro się tym zajmę na spokojnie Uśmiechnięty pzdr