Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 w MSDNAA (co oznaczają poszczególne pozycje) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Windows 7 w MSDNAA (co oznaczają poszczególne pozycje) (/windows-7-w-msdnaa-co-oznaczaja-poszczegolne-pozycje-1725-t)



Windows 7 w MSDNAA (co oznaczają poszczególne pozycje) - zimny - 15.10.2009 14:03

Witam. W końcu administrator mojej politechniki udostępnił pakiet Windows 7 w programie MSDNAA, ale mam wątpliwości i zarazem pytanie czy może mi ktoś wyjaśnić co oznaczają poszczególne pozycje? Wiem jedno na pewno ściągnę Windows 7 Professional (x86) - DVD (English) i do tego pakiet językowy, ale czy jest mi potrzebne coś jeszcze? Np. Windows Automated Installation Kit for Windows 7 and Windows Server 2008 R2 (x86, x64, ia64) - DVD lub Windows 7 Debugging Symbols (x86) - (English). Z góry dzięki za odpowiedź.
[Obrazek: klip9.jpg]


RE: Windows 7 w MSDNAA (co oznaczają poszczególne pozycje) - jakubi - 15.10.2009 14:53

Nic poza obrazem, który chcesz ściągnąć nie jest Ci potrzebne. Windows Automated Instalation Kit to pakiet narzędzi dla administratorów służący do automatyzacji instalacji środowiska Windows na stacjach roboczych - tu masz opis , a Windows Server 2008 R2 to Windows Server 2008 R2.