Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Windows 7 na laptopie (/problem-z-instalacja-windows-7-na-laptopie-17171-t)



Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - crimson - 06.07.2011 12:14

Mam problem z instalacją Windows 7 premium w laptopie. Usunąłem orginalny system z laptka i zainstalowałem inny (od kumpla)anglojęzyczny windows7gamer dla próby co to w ogóle jest. TerAZ chciałem zainstalować z powrotem mój stary oryginalny windows. Wiem że jest on w ukrytej partycji. Mam program "easeus todo backup" którym podobno można zrobić obraz na płycie oczywiście ale jest to dziwne rozszerzenie "pbd" i jest on nie do odczytania przez jakikolwiek program do nagrywania. Czy istnieje jakiś program który przekonwertował by mi to na obraz iso. A może coś źle robie. średnio się znam w tym temacie. Proszę o kompetentną pomoc.


RE: instalacja Windows 7 w laptopie-problem - Raizo - 06.07.2011 12:18

Jaki masz laptop?


RE: instalacja Windows 7 w laptopie-problem - crimson - 06.07.2011 12:21

packard bell


RE: Problem z instalacja Windows 7 na laptopie - thermalfake - 06.07.2011 14:03

Jeśli przed instalacją nie zrobiłeś nośników recovery, potem dodatkowo usunąłeś ukrytą partycje to jest już po zawodach. Pozostaje kontakt z infolinią PB i zamówić odpłatnie płytki z systemem. Gdyby jednak ukryta partycja ocalała to przy starcie alt+f10 (tak samo jak acery i emachines) inicjuje proces przywracania.
Niech nikt nie wyskakuje aby pobrać oem'a i zainstalować z klucza spod lapka bo to nie jest legalnie i niezgodne z licencją eula.


RE: Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - crimson - 06.07.2011 16:58

Ukryta partycja jest. Wcisnołem alt+f10 później f8 pojawiły się pewne funkcje ale nie mam pojęcia co mam zrobić dalej. Przywracanie systemu nie działa. Ale na pewno jest ukryta partycja z windowsem.


RE: Problem z instalacja Windows 7 na laptopie - jacek-placek - 06.07.2011 18:27

(06.07.2011 14:03)thermalfake napisał(a):  Niech nikt nie wyskakuje aby pobrać oem'a i zainstalować z klucza spod lapka bo to nie jest legalnie i niezgodne z licencją eula.

Legalne jest pobranie i zainstalowanie, nielegalne jest użycie klucza, nie wprowadzaj w błąd. Zresztą tak dokładnie napisałem w temacie, który miałeś na myśli pisząc to zdanie.Zacieszacz


RE: Problem z instalacją Windows 7 na laptopie - thermalfake - 06.07.2011 18:28

Identycznie jak w przypadku Acera
http://windows7forum.pl/recovery-acer-t-13100.html