Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę uruchomić systemu Windows 7 x86 - czarny ekran - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Nie mogę uruchomić systemu Windows 7 x86 - czarny ekran (/nie-moge-uruchomic-systemu-windows-7-x86-czarny-ekran-17028-t)



Nie mogę uruchomić systemu Windows 7 x86 - czarny ekran - Techtrance - 30.06.2011 11:09

Witam !

Gdy włącze komputer wszystko jest dobrze do momentu gdy ma już wskoczyć pulpit. Otóż nie wskakuje on. Pojawia się tylko strzałka kursora na czarnym ekranie i nic dalej nie idzie. Kursor chodzi normalnie, więc komp nie jest zawieszony. Problem pojawił się z dnia na dzień, nic nie było grzebane w kompie, a służył tylko do neta. Bardzo liczę na pomoc Uśmiechnięty aha ma Windows 7 x32

Pozdrawiam


RE: Windows 7 x32 > problem z uruchomieniem - Week - 30.06.2011 11:17

Spróbuj uruchomić system z poziomu Trybu Awaryjnego z obsługą wiersza poleceń(nie koniecznie z wierszem) - aby się do niego dostać w zależności od komputera taka funkcja jest umieszczona na przyciskach od F1 do F12. Jeżeli w taki sposób uda Ci się wejść do systemu sprawdź plik boot wpisując w start - uruchom - msconfig - masz tam rozruch i system operacyjny. Wklej treść pliku boot.

Na wyświetlaczu pokazują się oznaki, że jest on poprawny i działa? Bo jeżeli nie być może uszkodzony monit.

Gdy wejdziesz do systemu (przez tryb awar. lub normalnie) - jeżeli posiadasz antywirus to sprawdź systemu. Mogłeś coś złapać i teraz są problemy.

Pozdrawiam.


RE: Windows 7 x32 > problem z uruchomieniem - Raizo - 30.06.2011 11:18

A orignalny czy piracki system?