Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej (/nie-moge-zaktualizowac-sterownika-karty-graficznej-16892-t)



Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej - Akaido - 25.06.2011 08:59

Witam. Mam taki problem że nie moge zainstalować nowych sterownikow do karty graficznej. Ściągając ze str. producenta- Intel Włączam w tabeli dane parametry:
[Obrazek: mqnqce259knf]
A tutaj wyniki z tabeli:
[Obrazek: aj6vl9586ml3]
Gdy już się pobierze te 37mb Instaluje, niby wszystko idzie dobrze a po instalacji wyskakuje:
[Obrazek: AYYM]
Więc co mam robić?



A tu jak coś moja okropnie słaba karta graficzna:
[Obrazek: AYYM]


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej - aDii - 25.06.2011 09:27

Ściągnij AIDA64 lub coś w tych klimatach i napisz jaki masz sprzęt... z tego co napisałeś to mało rozumiem.


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej - Akaido - 25.06.2011 09:41

O to ci chodziło?


RE: Problem ze sterownikami do karty graficznej - thermalfake - 25.06.2011 10:59

Napisz co to masz za sprzęt konkretnie (model od spodu) i popraw linki do zdjęć bo się nie wyświetlają i nie mamy jak pomóc.
Sterowniki VGA mobilne najlepiej pobierać tylko ze strony producenta sprzętu.


RE: Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej - Raizo - 26.06.2011 13:12

Nie da się raczej. Poza tym po co zmieniać?


RE: Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej - peciaq - 26.06.2011 14:43

No właśnie, po co? Zacieszacz Chyba że chce sobie zmienić na nazwę jakiejś grafiki z górnej półki, sam bym tak chciał sobie cieszyć oko Zacieszacz


RE: Nie mogę zaktualizować sterownika karty graficznej - thermalfake - 26.06.2011 21:40

Myślę, że to możliwe skoro nazwę (string) procesora można poprawiać i pokaże się taki jaki jest wpisany. Do grafiki to będzie potrzebny specjalistyczny soft.