Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. (/jak-wylaczyc-wpisywanie-hasla-po-nacisnieciu-przycisku-wyloguj-16556-t)



Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. - vqqq - 08.06.2011 17:46

Witam. Mam ustawione automatyczne logowanie na swoim laptopie, ale gdy w menu start kliknę na przycisk Wyloguj to za każdym razem muszę wpisywać hasło. Jak ustawić automatyczne logowanie po naciśnięciu przycisku Wyloguj?
Dziękuję za odpowiedź.


RE: Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. - rafi993 - 08.06.2011 18:05

Jaki system?


RE: Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. - stanax - 08.06.2011 18:18

[Obrazek: icZx04.jpg]


RE: Jak wyłączyć wpisywanie hasła po naciśnięciu przycisku Wyloguj. - vqqq - 08.06.2011 20:01

W opcjach zasilania mam ustawione jak na powyższym screenie, ale nadal pojawia się komunikat o wpisanie hasła. Mam zainstalowany Win 7 Ult x64.