Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dwa systemy, jak usunąć pierwszy system aby został ten drugi zainstalowany? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Dwa systemy, jak usunąć pierwszy system aby został ten drugi zainstalowany? (/dwa-systemy-jak-usunac-pierwszy-system-aby-zostal-ten-drugi-zainstalowany-16454-t)



Dwa systemy, jak usunąć pierwszy system aby został ten drugi zainstalowany? - Andrzej98 - 02.06.2011 20:21

Witam

Otóż, mam Windows XP Pro który był zainstalowany po Windows 7 Starter na netbooku (ale nie w tym rzecz).
Pewnego razu Zacieszacz zainstalowałem siódemkę z dysku HDD, z powodu braku pendriv'a i nośnika.
Ten netbook to Samsung n150 który miał preinstalowany Windows 7 Starter ale zmieniłem,
na XP ale teraz dokupiłem ram i zainstalowałem Windows 7 starter obok XP. I czy jest możliwość usunięcia Windows XP, a
jeśli tak to jak, oczywiście mógłbym też zainstalować siódemkę z HDD, na XP ale czy wtedy będe mógł jeszcze włączyć system?

Z góry dzięki