Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online (/dziwne-zachowanie-w7-rtm-podczas-sciagania-plikow-i-ogladania-filmow-online-1636-t)



dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - bulczas - 08.10.2009 17:38

witam,

jak chce coś ściągnąć to nie pokazuje mi się okienko pobierania lub pokazuje się lecz postęp ściągania nie idzie, aż w pewnym momencie pojawia się okienko zapisu klikam na zapisz i plik już jest czyli ściągało się w tle lecz nie było ani paska postępu ani okienka z zapytaniem czy zapisać/otworzyć

to samo mam na stronach z filmami online np youtube klikam na play i odtwarzanie następuje dopiero jak cały materiał jest załadowany przy czym nie widać paska postępu...

czy ktoś się już z tym spotkał?

dodam że mam tak w IE oraz w Operze, innych przeglądarek nie stosuje.


RE: dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - zimny - 08.10.2009 17:52

Proponuje zainstalować/ zaktualizować adobe flash player jeśli nie jest to zrobione. LINK

A także wyczyścić cookis np CCleaner'em ponoć to niektórym pomaga.


RE: dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - bulczas - 08.10.2009 18:03

(08.10.2009 17:52)zimny napisał(a):  Proponuje zainstalować/ zaktualizować adobe flash player jeśli nie jest to zrobione. LINK

A także wyczyścić cookis np CCleaner'em ponoć to niektórym pomaga.

dzięki Uśmiechnięty
póki co działa, obydwie rzeczy poskutkowały


RE: dziwne zachowanie W7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - bulczas - 08.10.2009 21:09

(08.10.2009 18:03)bulczas napisał(a):  
(08.10.2009 17:52)zimny napisał(a):  Proponuje zainstalować/ zaktualizować adobe flash player jeśli nie jest to zrobione. LINK

A także wyczyścić cookis np CCleaner'em ponoć to niektórym pomaga.

dzięki Uśmiechnięty
póki co działa, obydwie rzeczy poskutkowały

po jakimś czasie normalnej pracy, bez ściągania tylko czytanie netu... na testa spróbowałem i jest dokładnie tak jak wcześniej... czyszczenie ccleanerem nie pomaga, dodam że system ma 3 dni i nie ma zbyt wiele softu zainstalowanego, anty wirus to KIS 2010 oryginalny...


RE: dziwne zachowanie Windows 7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - zimny - 08.10.2009 21:55

No nie wiem już sam. A Opera to najnowsza i IE zaktualizowany do najnowszej wersji? Może to pomoże. A tak tylko dla testów zobacz czy z mozilla to samo.


RE: dziwne zachowanie Windows 7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - bulczas - 09.10.2009 20:18

zauważyłem że pomaga reset kompa, wyłączenie i ponowne włączenie karty sieciowej niestety nie...


RE: dziwne zachowanie Windows 7 RTM podczas ściągania plików i oglądania filmów online - d3adly - 08.10.2010 12:45

Witam, mam ten sam problem, ściąganie plików odbywa się jakby w tle. Pomaga reset komputera.
Opera i IE zachowuje się tak samo, po ściągnięciu dopiero całego pliku, pojawia się okno "zapisz, otwórz plik".