Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do Radeon HD 3400 i problem z Counter Strike - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki do Radeon HD 3400 i problem z Counter Strike (/sterowniki-do-radeon-hd-3400-i-problem-z-counter-strike-16359-t)



Sterowniki do Radeon HD 3400 i problem z Counter Strike - czochrajbobra - 29.05.2011 19:50

Witam,
Od kilki dni mam pewien problem. Jako że jestem zapalonym graczem Counter Strike 1.6 zaraz po upgradznie z Visty na Windows 7 Home Premium 64bit i po zainstalowaniu sterowników ze strony Toshiby oraz sterowników do podzespołów mam problem. Gra działa tylko w trybie software. Przy zmianie na model OpenGL gra się wyłącza. Niezrażony pierwszym niepowodzeniem postanowiłem uaktualnić sterowniki. Tym razem gra uruchamia się jednak bo bokach mam charakterystyczne czarne pasy. Przy innych grach też ma miejsce ta sama sytuacja z czarnymi pasami. Zainstalowalem Catalyst Controll Center wersja 11.5. Dodam ,że płyty do laptopa nie mam bo kupilem uzywana Toshibe P305 8822. Karta graficzna Radeon Mobility HD 3400. Jeśli inne podzespoły będą wymagane przez kogoś mogę podać. Z góry przepraszam jeśli napisałem coś nie tak lub jeśli mój problem wydaje się banalny ale w kwestii komputerów orłem nigdy nie byłemZakłopotany


RE: Sterowniki do Radeon HD 3400 i problem z Counter Strike - Nostromo - 29.05.2011 22:43

Polecam zaznajomienie się z wątkiem Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada). W grach...nie jestem orłem ale w przypadku problemu ze sterami zawsze korzystam z pomocy Driver Maxa.


RE: Sterowniki do Radeon HD 3400 i problem z Counter Strike - czochrajbobra - 30.05.2011 11:32

DriverMax wykazał ,że mam najnowsze sterowniki do karty. Wujek google podpowiada ,że problem należy rozwiązać przy pomocy Catalyst Control Center. Znalazłem film jak usunąć te nieszczęsne paski po bokach ale nie jest on adekwatny do mojej wersjii CCC 11.5. Czy wie ktoś jak pozbyć się tego problemu mając taką wersję CCC?