Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 (/jak-odzyskac-zgubiony-klucz-do-aktywacji-systemuwindows-7-16357-t)



Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - Raizo - 29.05.2011 19:25

Mam problem.Chciałem sformatować komputer ale zgubiłem klucz do mojego systemu Windows 7 Home Premium 64bit i mam takie pytanie czy da się jakoś odzyskać ten klucz? Czy Microsoft dał by mi nowy?


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - thermalfake - 29.05.2011 20:38

Jeśli jeszcze możesz uruchomić system zainstaluj sobie mały programik do odczytywania kluczy ProduKey, spisz go i stawiaj system od nowa.
Gorzej jak już nie można uruchomić, być może działa tak samo jak w przypadku XP, wystarczył front pudełka z tzw bar codem dzięki któremu uprawniało Cię to do jednorazowego otrzymania naklejki COA. Najlepiej jak zadzwonisz na infolinię.


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - Raizo - 30.05.2011 18:12

No właśnie jest ta gorsza wersja bo nie mogę już uruchomić systemu. Spróbuje zadzwonić na infolinie tak jak mi podpowiadasz.


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - thermalfake - 30.05.2011 18:24

Tak mi się przypomniała jedna dodatkowa opcja.
Ściągnij sobie hiren's boot cd, wypal iso na płytkę. Odpal ją i wybierz mini XP, na niej są narzędzia do sprawdzania kluczy z różnych produktów. Może takim sposobem przed reinstalacją odzyskasz klucz.


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - koper - 31.05.2011 08:23

(30.05.2011 18:24)thermalfake napisał(a):  mini XP

Czy to legalne?Zacieszacz


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - Raizo - 01.06.2011 11:29

A mógł byś mi podać linka do tego programu bo coś nie mogę znaleźć.


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - thermalfake - 01.06.2011 12:49

To jest tzw płyta ratunkowa
http://www.hiren.info/pages/bootcd


RE: Jak odzyskać zgubiony klucz do aktywacji SystemuWindows 7 - Raizo - 01.06.2011 12:50

Dzięki spróbuje.