Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie (/call-of-duty-2-problem-przed-instalacja-i-w-trakcie-16229-t)



Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - ropek - 23.05.2011 13:56

Siema
Mam dwa problemy z cod2
Pierwszy to żey gdy wkładam oryginalną płytę cod2 do napędu wyskakuje mi błąd:
Niezarejestrowana biblioteka

Drugi bład to że gdy uruchamiam setup wyskakuje mi taki błąd:
[Obrazek: vc_hernsne.png]

proszę o pomoc


RE: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - czerwin97 - 24.05.2011 20:58

Z tym setupem to spróbuj tak:
Prawy przycisk myszy na setup>Uruchom jako administrator.

A z tą biblioteką to chyba chodzi o Frameworka.
FrameWork

Pozdrawiam.


RE: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - ropek - 27.05.2011 14:38

Tyle ,że tak też robiłem i nic.... może ma ktoś inny sposób aby mi pomóc z tym problemem.


RE: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - PgDn3 - 27.05.2011 15:26

uruchom menadzera zadan i wylacz kurcze nie powiem ci nazwy tego procesu bo nie pamietam ale w kazdym razie mialem tak samo z fsx i wyczytalem na jakims forum ze wlasnie trzeba wyloczyc ten proces i wtedy spróbowac zainstalowac


RE: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - ropek - 27.05.2011 20:38

aha spróbuje...thx


RE: Call of duty 2 - problem przed instalacją i w trakcie - ropek - 29.05.2011 18:39

czy ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ?