Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji (/win-7-problem-z-uruchomieniem-po-hibernacji-16211-t)



Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji - ewamala - 22.05.2011 16:06

Witam, kochani pomóżcie biednej kobiecieSmutny Mam stacjonarny komp z Win 7, rano przeglądałam sobie pocztę i na koniec za pomoca przycisku uspiłam go. W międzyczasie była u nas burza,zgasło światło, a teraz nie mogę nic zrobić z kompem gdyz pojawia się ekran z napise: moduł ładujący wznawianie systemu , i tam jakieś opcje ,ale nie moge ani klawiaturą ani myszka wybrać żadnej z dwóch opcji.Proszę pomóżcie,mam duzo pracy na jutro

Pozdrawiam załamana Ewa


RE: Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji - DamiaX - 22.05.2011 16:38

Wypróbuj te czynności...
1. Odłącz komputer od zasilania na około 5 minut.
2. Wyjmij baterie biosu. [przy płycie głównej].
3. Podłącz do innych portów klawiaturę i myszkę.
4. Włóż baterię biosu.
5. Włącz zasilanie.
6. Uruchom komputer.


RE: Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji - ewamala - 22.05.2011 17:00

niestety,nie pomaga


RE: Win 7 problem z uruchomieniem po hibernacji - bodziulla - 22.05.2011 22:50

Hej Ewa.
Może zaczniemy od tego czy możesz podczas uruchamiania komputera klikać na F8 ( z reguły w zależności o płyty głównej), pozwala on na uruchomienie systemu w tzw. trybie awaryjnym i czy możesz system uruchomić w tym trybie lub możesz też skorzystać z opcji "Ostatnia znana dobra konfiguracja..". Czy w tym przypadku włącza się system?
Pzdr