Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją (/problem-z-instalacja-16167-t)



Problem z instalacją - RIPPERO - 19.05.2011 18:43

Mam oto problem z instalacją Windows 7, ponieważ wszystko w biosie jest ok wszystko dobrze ustawione robię rozruch płyty ładuje pliki na szarym pasku potem jest napis ''trwa uruchamianie systemu windows'' a potem jak ma się instalowac system cały czas jest wyświetlany niebieski obrazek dlaczego?? prosze o pomocUśmiechnięty


RE: Problem z instalacją - Bogdan666ing - 19.05.2011 18:48

Może warto trochę dłużej poczekać? Niech się wyświetla, o ile nie wisi to powinien wskoczyć instalator, mój rekord na dość dobrym sprzęcie to ok 45 minut oczekiwania, a później już z górki.


RE: Problem z instalacją - RIPPERO - 19.05.2011 18:52

aha to dzięki bo ja czekałem max 5 min więc troche poczekam


RE: Problem z instalacją - Bogdan666ing - 19.05.2011 19:26

Napisz czy pomogła ta cierpliwość.


RE: Problem z instalacją - thermalfake - 19.05.2011 22:34

Można wiedzieć jaka jest konfiguracja tego sprzętu. Mi często pomagało pobawienie się typu wyjęcie/przekładka z pamięciami RAM. Może też chodzić o kontroler na konkretnym porcie sata, na płytach czasem są różne rodzaje np intelowski plus dodatkowo dokładany układ przez producenta płyty głównej i problematyczna jest ich obsługa/wykrywanie.


RE: Problem z instalacją - Bogdan666ing - 20.05.2011 20:19

Można by zmienić w biosie opcje z AHCI na Enhaced lub IDE Compatible i chyba było by po problemie.