Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Pliki w koszu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Pliki w koszu (/pliki-w-koszu-16141-t)



Pliki w koszu - koper - 18.05.2011 15:30

Miałem na dysku zewnętrznym oprogramowanie StoreJet usunąłem go ręcznie do kosza, ale potem zapomniałem opróżnić kosz zanim wyjąłem dysk. Gdy wyjąłem dysk w koszu już nie było tych plików - na jakiej zasadzie zostały one usunięte? Pliki zajmowały ok. 15MB.


RE: Pliki w koszu - llena11 - 18.05.2011 16:03

(18.05.2011 15:30)koper napisał(a):  Miałem na dysku zewnętrznym oprogramowanie StoreJet usunąłem go ręcznie do kosza, ale potem zapomniałem opróżnić kosz zanim wyjąłem dysk. Gdy wyjąłem dysk w koszu już nie było tych plików - na jakiej zasadzie zostały one usunięte? Pliki zajmowały ok. 15MB.

Folder kosza znajduje się na dysku z którego usuwałeś pliki. To w nim znajduje się to, co kasowałeś na tym nośniku. Nosi on nazwę RECYCLER i jest widoczny, gdy masz włączone pokazywanie ukrytych plików i folderów w systemie.


RE: Pliki w koszu - koper - 18.05.2011 18:19

No dobra czyli te pliki są usunięte? Czyli rozumiem że jak podłącze dysk zewnętrzny to te pliki niewidoczne w koszu w momencie podłączenia znajdą się w nim? Czy będą tylko w "Recycler"?


RE: Pliki w koszu - koper - 20.05.2011 09:20

Tak. Po podpięciu dysku zewnętrznego te pliki znajdują się w koszu. Także problem rozwiązany można zamknąć!