Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
problem z instalacją, recovery management - brak instalki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: problem z instalacją, recovery management - brak instalki (/problem-z-instalacja-recovery-management-brak-instalki-16073-t)



problem z instalacją, recovery management - brak instalki - daro86 - 14.05.2011 22:17

Witam,
mam problem z instalacją, notebook Packard Bell EasyNote LJ65, kupiłem go wraz z windows-em 7 Home Premium ale bez płyty, chce sformatować dysk C bez ruszania drugiej partycji i wgrać na nowo Windowsa, próbowałem przez recovery management ale wyświetla się komunikat że brak pliku *.swm, czy można utworzyć ten plik albo ściągnąć? mam dwie ukryte partycje: 12GB (partycja odzyskiwania - cała pusta) i 102MB (System Reserved - 65MB wolnego)


RE: problem z instalacją, recovery management - brak instalki - thermalfake - 14.05.2011 23:24

Skoro partycja z recovery nic już nie posiada "została wycięta", nie zrobiłeś nośników odzyskiwania to teraz już nie masz z czego postawić fabrycznego systemu. Nie jest to kwestia ściągnięcia jednego pliku.
Uprzedzając pytania, instalowanie Win 7 home premium oem na kluczu laptopa nie jest zgodne z licencją, support do systemu zapewnia tylko firma która jest dostawcą sprzętu i oprogramowania tzw "builder", nie microsoft. Ponadto nie da się aktywować takiego systemu bez użycia aktywatora tzn numer seryjny systemu z lapka jest spoza puli numerów w bazie M$.

Skontaktuj się z konsultantem w celu przysłania odpłatnie systemu do sprzętu (musisz mieć numer seryjny)
Telefon: : +48 224 710 769
Email: service_brno@packardbell.com