Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kopiowanie DVD co, jak i dlaczego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Kopiowanie DVD co, jak i dlaczego (/kopiowanie-dvd-co-jak-i-dlaczego-16052-t)



Kopiowanie DVD co, jak i dlaczego - taperson - 13.05.2011 16:15

Ponieważ właściwie nie kopiowałem nigdy płyt po za cd z jakimiś tam dokumentami, to nie mam pojęcia jak się za to zabrać.
Wiec tak. Mam win7 64 ale to chyba jasneUśmiechnięty i chce skopiować płytę DVD przy pomocy systemu (nie chce używać żadnych alkoholi i tym podobnych) jak to zrobić krok po kroku?


p.s. Użyłem szukajki jak by co ale nic mi nie pod-pasowało, jak temat jest to bardzo proszę o przeniesienie pytania.


RE: Kopiowanie dvd co jak i dlaczego - stanax - 13.05.2011 18:25

Windows DVD Maker


[Obrazek: jn6HyQ.jpg]
[Obrazek: jn6ynG.jpg]
[Obrazek: jnBsYi.jpg]


Będziesz potrzebował kodeków, na przykład tych: dla systemu 32bit / kliknij, dla systemu 64bit / kliknij
Przeczytaj przy okazji ten temat: http://windows7forum.pl/freemake-video-converter-t-15373.html (DVD zabezpieczone przed kopiowaniem)


RE: Kopiowanie dvd co jak i dlaczego - taperson - 13.05.2011 21:09

oki super i w ogóle fajnieZadowolony pomocny programik nie powiem i podrzucony temat również. THX
ale to dalej nie daje mi odp jak przegrać płytę DVD na druga płytę DVD czyli łopatologicznie mówiąc mam film na płycie DVD (po włożeniu w napęd 7 chce odpalać od razu film w przypisanym odtwarzaczu DVD) i chce to przegrać na druga płytę tak żeby w innym kompie tak samo system reagował i nie tylko system ale np ogólnie odtwarzacz DVD


RE: Kopiowanie dvd co jak i dlaczego - ihatebuffering - 13.05.2011 21:20

Zrobić obraz płyty, następnie wypalić ten obraz płyty na czystą płytę. A Windows nie ma wbudowanego programu do ripowania filmów DVD. Co za problem taki zainstalować? Wtedy możesz sobie wybierać ile jęków chcesz zgrać, czy ma być menu czy nie itp. Bardzo dawno temu kuzyn używał bodajże DVD Shrink.


RE: Kopiowanie DVD co, jak i dlaczego - koper - 17.05.2011 08:13

QuickBurn