Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z instalacjami ( konto administrator ? ) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problemy z instalacjami ( konto administrator ? ) (/problemy-z-instalacjami-konto-administrator-16015-t)



Problemy z instalacjami ( konto administrator ? ) - njeee - 11.05.2011 21:30

Witam!
Mam problem!

Wczoraj dostałem od ciotki z Anglii nowiutkiego laptopa HP z Windowsem 7. Był nowy, uruchomiony tylko raz w celu sprawdzenia go czy dziala. Windows oczywiscie w jezyku ang.
Chcialem dzis zainstaowac Play internet lecz po podlaczeniu go i kliknieciu opcji " autorun " wyskakuje mi komunikat ktory najprawdopodobniej dotyczy tego ze nie posiadam praw administratora.
Na dole komunikatu jest napis : "To continue, type administrator password and click 'yes' "

niestety nie pojawia mi sie ta opcja "yes".

O ile dobrze rozumiem chodzi o wpisanie hasła administratora, tak ?
Lecz problem jest taki ze zadnego hasla do komputera nie ustawialem i zadnego hasla do konta nie mam ani nawet jesli nie mam gdzie tego hasla wpisac.
Nie wiem czy wogole jest zdefiniowany administrator ze wzgledu na to ze pod obrazem mojego konta jest napis " standard user ".
Nie powinno byc cos z administratorem ?

Ten sam problem pojawia sie przy probach instalowania jakichkolwiek innych gier.


Prosze o pomoc poniewaz moje nowe cudenko az sie prosi zeby cos na nim zrobic! Zacieszacz