Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Update - brak instalacji sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows Update - brak instalacji sterowników (/windows-update-brak-instalacji-sterownikow-15868-t)



Windows Update - brak instalacji sterowników - Antix - 04.05.2011 18:25

Witam mam problem ponieważ od jakiegoś czasu Windows update nie instaluje sterowników do rożnych sprzętów np. do padu(czyli dżojstika) albo pendrive po prostu na początku szuka a potem pokazuje się informacja że nie można znaleźć sterownika i tu pytanie co może być przyczyną dodam również że mam włączone automatyczne instalowanie sterowników.

Sam nie mogę wyszukać tych sterowników.
A dodam też ze mam 2 pendrive i na jednym i normalnie zainstalowało sterownik a na drugim już nie chce


Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu


RE: Windows Update - brak instalacji sterowników - MrDanio - 04.05.2011 18:29

Podaj firmę tego pendriva co ci się zainstalowały sterowniki + model , i firmę + model tego co nie.


RE: Windows Update - brak instalacji sterowników - stanax - 04.05.2011 18:32

Zassij, zainstaluj, przy pierwszej aktualizacji sterowników zarejestruj się / klik





.


RE: Windows Update - brak instalacji sterowników - Antix - 04.05.2011 18:36

stanax tego programu już nie będę używał ponieważ raz przez niego musiałem robić format kompa

Pendrive Data Traveler 2.0 Kingston 4GB i Generic USB Joystick (Flash Fighter TR-104) z firmy tracer


RE: Windows Update - brak instalacji sterowników - stanax - 04.05.2011 18:40

(04.05.2011 18:36)Antix napisał(a):  stanax tego programu już nie będę używał ponieważ raz przez niego musiałem robić format kompa


Dziwne... używałem na starym blaszaku i teraz na następnym(razem z rok) i nigdy nie było jaj Kozak


RE: Windows Update - brak instalacji sterowników - Antix - 04.05.2011 19:00

no to ja nie wiem dlaczego mi ten program źle działa ale wole go nie używać bo nie chcę kolejnego formatu. Dodam, że na innym dysku również mam zainstalowany ten sam system Windows 7 i jak ten dysk podłączyłem do kompa to wszystko działało widocznie coś blokuje instalację sterownika.