Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Oświetlenie w laptopie Toshiba Satellite A660-1EX - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Oświetlenie w laptopie Toshiba Satellite A660-1EX (/oswietlenie-w-laptopie-toshiba-satellite-a660-1ex-15832-t)



Oświetlenie w laptopie Toshiba Satellite A660-1EX - darkqq - 03.05.2011 13:19

Kiedyś znikło mi oświetlenie, ale naprawiłem. I teraz mam problem bo wydaje mi się, że klawiatura była podświetlana.
Da się gdzieś to sprawdzić ?

Model: Toshiba Satellite A660-1EX (z 3 GB RAM).


RE: Oświetlenie w laptopie - House - 03.05.2011 13:31

Sam nie rozumiem o co chodzi. Piszesz, ze klawiatura jest podświetlana równocześnie pytając czy da się ją podświetlić. Sprecyzuj się dokładniej o co Ci chodzi.


RE: Oświetlenie w laptopie - thermalfake - 03.05.2011 17:35

W tym modelu podświetlana jest klawiatura, gładzik, napis Satellite.
Reinstaluj ponownie Toshiba Value Added Package. Sprawdź czy nie masz włączonego trybu Eco.


RE: Oświetlenie w laptopie - darkqq - 04.05.2011 09:48

Przepraszam, pisałem w pośpiechu.
Tzn. Niepamiętam czy klawiatura była podświetlana, udało mi się odzyskać podświetlenie napisu Satellite i panelu dotykowego.

Tryb eco mam wyłączony.

Spróbóję z tym Toshiba Value Added Package, ale jak. Bo nie mam nigdzie instalki tego. Wszystkie piki instalacyjne podobno są na dysku ukrytym.


RE: Oświetlenie w laptopie - House - 04.05.2011 09:58

Instalkę możesz pobrać bezpośrednio ze strony producenta KLIK!.


RE: Oświetlenie w laptopie - darkqq - 04.05.2011 10:08

Z tego co widzę to wersja jest 1.2XXX w tym dowloadzie a teraz spojrzałem w dodaj/usuń mam ten program i jego wersja to 1.3.4.64. A z opisu nie pasują do mojego modelu ;/

Da się to naprawić jak klikne na odinstaluj/zmień da się powrócić w ten sposób do ustawień poprzednich ?


RE: Oświetlenie w laptopie - thermalfake - 04.05.2011 10:52

Patrzałeś na Start -> Toshiba -> Utilities -> HWSetup -> Illumination (wersja ang)
Zaznacz opcje podświetlenia i po restarcie spróbuj sekwencji Fn + Z


RE: Oświetlenie w laptopie - darkqq - 04.05.2011 11:11

W HWSetup mam tylko takie kategorie i nie ma nic o podświetleniu.
- ogólne
- hasło
- wyświetlacz
- kolejność uruchamiania
- klawiatura (tu jest coś o uruchamianiu klawiatury, mam na wyłączone - to jest ustawienie domyślne)
- USB
- sieć lan
- ustawienia przycisku
- sata
Proszę o pomoc.
Refresh>.>.>>.
Smutny Odświeżam.
odkurzam


RE: Oświetlenie w laptopie Toshiba Satellite A660-1EX - darkqq - 08.05.2011 21:49

pomoże ktoś ?