Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ochrona systemu a terminal - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Ochrona systemu a terminal (/ochrona-systemu-a-terminal-15823-t)



Ochrona systemu a terminal - FeuerFrei - 02.05.2011 19:18

Witam serdecznie!
Mam problem dotyczący Windows 7. Nie bede ukrywał, że korzystam z linuxa 11.04, i po jego aktualizacji cos sie spartaczyło na windowsie. Problem polega na tym ze po ładowaniu systemu wyskakuje blue scren..kodu jeszcze nie przepisałem, ale zrobie to za chwilke i tu wrzuce. W czym rzecz? otóz, gdy windows działał normalnie, mogłem przywracac system do woli, natomiast teraz, gdy próbuje go naprawic, podczas rozruchu, wyskakuje mi komunikat ze musze uruchomic ochrone systemu na dysku:/ i tu pojawia sie pytanie: Czy da się to zrobic w terminalu? jesli tak, to poprosze o wskazówki, komendy etc. Nie moge tak poprostu reinstalowac systemu, gdyż za duzo waznych danych znajduje sie na dysku, i nie bardzo mam z nimi co zrobic:/ Jest mi ktos w stanie pomóc?
Serdecznie pozdrawiam, czekam na odpowiedz!

Edit: A oto pełny komunikat Blue Screena:
STOP! C000021{Fatal system error} The initial session process or system process terminated unexpenctedly with a status of 0x00000000(0xc0000001 0x0010054c)

Mając takie informacje, jest mi ktos w stanie pomoc naprawic winde?
Czekam na odpowiedz!