Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Nie połączono - brak dostępnych połączeń i dźwięk jednoczesnie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Nie połączono - brak dostępnych połączeń i dźwięk jednoczesnie (/nie-polaczono-brak-dostepnych-polaczen-i-dzwiek-jednoczesnie-15663-t)



Nie połączono - brak dostępnych połączeń i dźwięk jednoczesnie - phil13 - 25.04.2011 17:33

Witam.

Z nieznajomego powodu zniknęły mi nagle wszystkie połączenia sieciowe. W centrum sieci i udostępniania nie ma nic, tylko komunikat "klasa niezarejestrowana" (załączam screena). dodatkowo w tym samym czasie zniknął dźwięk pomimo że wszystko wyświetla ok. Nie wiem czy te 2 zdarzenia są ze sobą powiązane. W każdym bądź razie nie pomogło usuniecie i ponowne zainstalowanie sterowników zarówno kart sieciowej jak i dźwięku (zaznacze że są zintegrowane z płytą gł.). Dodatkowo mam podłączony bluetoth i wifi których też nie wyświetla. W ustawieniach kart sieciowych i połączeniach pusto. Windows nie wykrywa żadnych problemów.
Co najśmieszniejsze net działa pomimo że nie ma żadnych połączeń. Z dźwiękiem natomiast jest odwrotnie: wyświetla ze wszystko ok, a dźwięku nie ma.
Wirusów nie ma, przeskanowane.

DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz (13 x 200)
Gigabyte GA-G31M-ES2C v1 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
System operacyjny Microsoft Windows 7 Ultimate


RE: nie połączono - brak dostępnych połączeń i dźwięk naraz - kamejla2 - 14.09.2011 14:03

Czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu ? Mam identyczny problem i nie wiem jak go moge rozwiązać...


RE: Nie połączono - brak dostępnych połączeń i dźwięk jednoczesnie - stingear - 14.09.2011 21:02

Czy system jest oryginalny, bo coś mi się nie che wierzyć, że osoba nie znająca sie na komputerach wydaje prawie 1000zł na system, którego nawet nie wykorzysta.