Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak internetu na baterii - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak internetu na baterii (/brak-internetu-na-baterii-15639-t)



Brak internetu na baterii - ciaran - 24.04.2011 18:50

Witam. Proszę o pomoc w sprawie internetu. Mam laptop toshiba satellite pro c660. Na zasilaniu sieciowym internet chodzi perfekcyjnie( mam łącze 6Mb, sieć wifi w domu), a jak używam baterii to internet zamiera i zaczyna się rwać połączenie. Co trzeba pozmieniać?


RE: brak internetu na baterii - dhapollo - 24.04.2011 19:10

Ustawienia związane z zasilaniemUśmiechnięty

1. Odznacz żeby system nie wyłączał karty aby zaoszczędzi energię.


RE: brak internetu na baterii - ciaran - 24.04.2011 22:17

Odhaczyłem ale nie pomogło.


RE: Brak internetu na baterii - Illidan - 25.04.2011 00:48

Planami zasilania się bawiłeś?Ustaw może na Maksymalną wydajność.


RE: Brak internetu na baterii - stingear - 25.04.2011 12:08

Kliknij na ikonę zasilania i wybierz Więcej opcji zasilania. Następnie wybierz obecny plan zasilania, kliknij Zmień ustawienia planu, następnie Zmień zaawansowane ustawienia zasilania i rozwiń pozycję Ustawienia karty sieci bezprzewodowej. Tam zmień obie opcje na Maksymalna wydajność. Obecnie prawdopodobnie masz ustawione na maksymalną oszczędność i dlatego karta zostaje wyłączana lub osłabiona jej moc dla zaoszczędzenia prądu.
[attachment=2703]


RE: Brak internetu na baterii - ciaran - 25.04.2011 20:29

Dzięki za rady. Wszystko dałem na maksa według waszych zaleceń,ale dalej go strasznie muli na baterii. Chyba oddam do serwisu Toshiby, niech się pobawią.