Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter (/allplayer-vs-tapeta-w-win-7-starter-15608-t)



Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - piotrff - 22.04.2011 18:10

Witam
Mam problem z tapetę w Win 7 starter. Mianowicie do zmiany tapety używałem programu Oceanis Change Background W7, wszystko działało fajnie, mogłem bez problemu zmieniać tapety itp. do czasu gdy uruchomiłem allplayera 4.6 a dokładnie film w opcji „full desktop” od tej pory tapeta znikła i zamiast niej jest wyłącznie czarne tło. Odinstalowanie obu programów i zainstalowanie ponownie „Oceanis...” nic nie dało, niestety wyczyszczenie sys. ccleaner’em też nie pomogło.
Jedyny symptom jaki występuje po tapecie to że tapeta na moment pojawia w chwili wczytywania windows’a po czym znika i tworzy się czarny ekran. Przy zmianie rozdzielczości na inną pokazuję się przez niecałą sekundę po czym ponownie znika i ponownie czarne tło.

Mój sprzęt to samsung N150

Jeżeli ktoś może mi pomóc proszę o info. z góry wielkie dzięki


RE: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - stanax - 22.04.2011 18:27

Kiedy kupiłeś tego Samsunga i czy aktywowałeś system?



[Obrazek: kkWt28.jpg]


RE: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - piotrff - 22.04.2011 18:31

(22.04.2011 18:27)stanax napisał(a):  Kiedy kupiłeś tego Samsunga i czy aktywowałeś system?



[Obrazek: kkWt28.jpg]

Kupiłem go 3 tygodnie temu. Windows jest aktywowany, aktualizacje ostatnie robiłem przedwczoraj


RE: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - bodziulla - 22.04.2011 22:36

Hej.
Dlaczego macie Wy jako użytkownicy takie dziwne programy CCleaner itd??. To szkodzi!!!A potem pytania nie działa?. Usuwacie co program nakaże i niby gut a potem pomocy, help. Zawsze używacie programów a nie czytacie o ich konsewencjach!. Czy możesz zrobić poprzez Panel zmiane tapety?


RE: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - stanax - 22.04.2011 23:44

(22.04.2011 22:36)bodziulla napisał(a):  Dlaczego macie Wy jako użytkownicy takie dziwne programy CCleaner itd??. To szkodzi!!

To także do mnie? Ziornij brachu: http://windows7forum.pl/ccleaner-piec-typow-t-15464.html



.


RE: Allplayer vs tapeta w Win 7 starter - Portator - 23.04.2011 06:34

Witaj. Wyklucz działanie infekcji przez pełne skanowanie systemu a potem spróóbuj użyć przywracania systemu do daty przed instalacją odtwarzacza.
( CCleaner = dobry i bezpieczny program = używany z rozsądkiem ).