Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
RLT8191se problem z karta bezprzewodowa, nowy asus - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: RLT8191se problem z karta bezprzewodowa, nowy asus (/rlt8191se-problem-z-karta-bezprzewodowa-nowy-asus-15562-t)



RLT8191se problem z karta bezprzewodowa, nowy asus - alamat77 - 20.04.2011 22:02

Witam, mam duzy problem z siecia bezprzewodowa, otoz kupilam dzis netbooka asus, po odpaleniu pierwsze co chcilam uruchomic internet, wykryto sieci, w tym moja neostrade z liveboxem, zaczelo laczyc, o dziwo bez podawania klucza wep, a nastepnie wyskoczyl komunikat PROBLEM Z KARTA SIECI BEZPRZEWODOWEJ LUB DOSTEPEM. Podlaczylam juz netbooka za pomoca kabla, przez kabel dziala, wykonalam mnostwo aktualizacji, i sprawdzialm sterownik karty, wyskoczyl mi komunikat,ze jest aktualny. Jednak to nic nie dalo... czy ktos moglby mi pomoc? Bede baaardzo wdzieczna !


RE: RLT8191se problem z karta bezprzewodowa, nowy asus - dhapollo - 21.04.2011 17:33

1. nie rozumiem ani słowaSmutny
2. 99% to wina nie czytania instrukcji obsługi liveboxa. Jest tam taki czarny przycisk, który trzeba wcisnąć i w ciągu 30 sek nawiązać połączenie wi-fi
3. wyłącz filtrowanie mack adresów.


RE: RLT8191se problem z karta bezprzewodowa, nowy asus - szymekwp1 - 21.04.2011 19:26

Potwierdzam to co kolega u góry.
Też miałem taki problem ale przycisnąłem przycisk w liveboxie połączyło i tyle.
Zacieszacz