Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wylaczyc domyslne buforowanie (time shifting) w WMC? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak wylaczyc domyslne buforowanie (time shifting) w WMC? (/jak-wylaczyc-domyslne-buforowanie-time-shifting-w-wmc-15498-t)



Jak wylaczyc domyslne buforowanie (time shifting) w WMC? - PiotrXxx - 17.04.2011 17:49

Witam.
Zdaję sobie sprawę, że to dość "zaawansowane" pytanie, ale (tak jak w tytule) czy orientuje się ktoś czy i jak można wyłączyć buforowanie w MCE pod Siódemką? To jest chyba domyślna funkcja "time shifting", ale w WMC jest to ustawione jako domyślnie włączone i nie ma w "normalnych" opcjach możliwosci zmiany tego. Jest mi to szczególnie potrzebne, ponieważ nie mam za bardzo możliwości zmiany mego HDD na szybszy (jest to dysk 1,8", a takich dysków jest niewiele, i nie mają zbyt dobrych parametrów "szybkosciowych"), więc czasem zamula mi odbiór; poza tym mam teraz inaczej "puszczony" dźwięk z tunera, tak, że dźwięk "nadąża", ale obraz się opóźnia.
Proszę o pomoc, i dziękuję za odpowiedzi.