Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Blokada gier (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Blokada gier (rozwiązany) (/blokada-gier-rozwiazany-15389-t)



Blokada gier (rozwiązany) - laik78 - 12.04.2011 19:31

Witam serdecznie.

Kurcze "bawiłem" się kątami i zrobiłem to co na załączonej focie
[attachment=2633]
Kto mi pomoże? Zablokowałem parę gier Smutny


RE: Blokada - Nasa - 12.04.2011 19:33

Jesteś na adminie ?
Możesz zrobić przywracanie systemu....
Lub PPM na ikonce i uruchom jako admin
Czym się bawiłeś ? Kątami ? co to ?
Ile bym dał za niektóre gierki Cwaniak ale nie mam teraz czasu na gry... matura


RE: Blokada - laik78 - 12.04.2011 19:52

Hm i oto jest pytanie. Niby mam admina ale niektórych gier nie mogę usunąć np. Fifa11 której skrót usunąłem z gier i kilku innych.


RE: Blokada - Nasa - 12.04.2011 20:02

Ale to jeżeli chcesz ją usunąć to chyba odinstalować przez panel sterowania


RE: Blokada - thermalfake - 12.04.2011 20:14

Start -> Panel sterowania -> Kontrola rodzicielska -> Systemy klasyfikacji gier
Wybrać użytkownika (musi mieć hasło na koncie i włączoną klasyfikację rodzicielską)

[Obrazek: 32282363.jpg]
[Obrazek: 49356900.jpg]
[Obrazek: 52143078.jpg]


RE: Blokada - laik78 - 12.04.2011 20:15

[attachment=2634] W żaden sposób nie mogę usunąć nawet w Cmd wpisałem net user administrator /active:yes i zakończyło się pomyślnie.
thermalfake z całym szacunkiem ale na moim sys takich możliwości nie ma. Posiadam Windows7 Home Premium


RE: Blokada - thermalfake - 12.04.2011 20:35

A wpisując "kontrola rodzicielska" też nic.
Coś kręcisz Zacieszacz

Cytat:With the advent of Windows Vista , a new feature called Windows Parental controls was introduced. This feature allows parents to supervise PC usage of their kids. It lets them decide the kind of access, be it for programs or games or websites, they want their kids to have.

This guide will cover all the aspects of Windows parental controls and how to set it up. It’s almost the same for Windows Vista and Windows 7, except for one or two changes which we would talk about.
Availability

This feature is available in most of the Windows Vista and Windows 7 versions. In Windows Vista it is available on Home basic, Home premium and Ultimate editions. You won’t find it on the Business edition.

In Windows 7 it is available in Windows 7 Starter, Home Premium, Professional and Ultimate versions.



RE: Blokada - bodziulla - 12.04.2011 22:54

Hej,
Poczytaj ten wątek:
http://windows7forum.pl/automatyczne-masowe-ustawianie-zabezpieczen-plikow-folderow-podfolderow-rozwiazany-t-7407.html

być może pomożeCwaniak
Pzdr


RE: Blokada - laik78 - 13.04.2011 13:50

bodziulla jesteś wielki Zacieszacz