Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem (/ie-9-64-bit-problem-z-adobe-flash-playerem-15362-t)



IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Verazius - 11.04.2011 19:52

Witam.

Otóż mam taki problem, nie dawno zainstalowałem internet explorer 9 w wersji 64 bit. Chciałem pobrać do niego Adobe flash playera 10, ale gdy wchodzę na oficjalną strone Adobe.pl i chcę pobrać ten pogram powinna sie pojawić wtyczka z Active X, ale sie nie pojawia. Próbowałem tez instalacji z pobranej instalki, ale to nie działa. Prosiłbym o pomoc, jeżeli to możliwe.


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - bodziulla - 11.04.2011 20:08

Hej.
Podaję link do Adobe x64:
http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer10.html

Pzdr


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Verazius - 11.04.2011 20:31

Pobrałem i zainstalowałem, ale to nie działa dalej np. Na youtube.com wyświetal się, że jest potrzebny adobe flash.


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - bodziulla - 11.04.2011 20:38

Powiem tak. Jeżeli będziesz używać przeglądarki x64 w praktyce nie wszystkie strony otworzysz (a raczej jego dodatki). A to dlatego, że w większości serwisy, serwery itd nie są do tego przystosowane. Dwa w praktyce tylko IE ma przeglądarke jako x64 a np: nie wydał dodatku Silverlight x64 i też lipa. Też używam w szczególności przeglądarkę x64, ale mam alternatywę x86 i tam już odtwarza to co nie potrafi przeglądarka x64. Na to musimy jeszcze poczekać na pełną funkcjonalność w przeglądarkach x64Smutny
Pzdr


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Verazius - 11.04.2011 20:44

Aha czyli na pełną fukcjonalność będę jeszcze musiał trochę poczekać. No trudno a chciałem sobie pokożystać z tej przeglądarki w pełni. Dzięki za pomoc.


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - bodziulla - 11.04.2011 20:48

Opisuję to z swojego doświadczenia. Nie tak dawno pomimo dodatku Adobe Flash Player x64 na stronie:
http://tv.adobe.com/?source=EWUMB
nie potrafiło odtworzyć w przeglądarce x64. Dzisiaj już TAK, bo Adobe się za to wzięło i rozwiązało problem wspólnie z Microsoft. To taki przykład. Mogę mnożyć, ale nie ma sensu Cwaniak
Pzdr


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Verazius - 12.04.2011 11:42

Wszedłem na te adobe TV też chciałem włączyć sobie jakiś filmik, ale jest biały obraz chyba przez brak tego Adobe Flash. Przecierz Ja instalowałem, a jeżeli tu piszesz to powninno działać. Jest możliwe, że Ja mam coś z przeglądarką źle ustawione ?


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - War_3_ - 12.04.2011 12:24

Ja bym proponował zmianę przeglądarki na wersję x32 ?


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - bodziulla - 12.04.2011 13:41

Hej.
I będzisz mieć problem na IE9 x64 odnośnie Flasha. Na IE8 x64 problem został rozwiązany. Dlatego wspomniałem, że mam alternatywną przeglądarkę x86, gdy coś nie chcę się otworzyć na IE x64. Jest to dylemat i jeszcze przez jakiś czas pozostanie. Jak War wspomniał i ja korzystaj gdy będzie problem z przeglądarki x86Cwaniak
Pzdr


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - dziki314 - 12.04.2011 14:55

Nie wiem dlaczego macie problem z tą przeglądarką.Zadowolony
[Obrazek: afcb50f37aa91215m.jpg]


RE: IE 9 64 bit problem z Adobe Flash playerem - Ewa - 15.02.2013 03:55

Cytat:Wszedłem na te adobe TV też chciałem włączyć sobie jakiś filmik, ale jest biały obraz chyba przez brak tego Adobe Flash. Przeciez Ja instalowałem, a jeżeli tu piszesz to powinno działać. Jest możliwe, że Ja mam coś z przeglądarką źle ustawione ?

Właśnie przed chwilą rozwiązałam ten problem u siebie i może moja wskazówka na coś się przyda, (o ile Twój problem jest nadal aktualny). Też przy Windows 7, 64 bit nie działał mi Flash i ‘wołał’ ciągle na YouTube o zainstalowanie go. Otóż weszłam w ‘Narzędzia’ następnie w zakładkę ‘Zarządzaj dodatkami’. Po lewej stronie na dole jest linijka ‘Pokaż’ i tam weszłam w ‘Uruchom bez uprawnień’ (można też zrobić to przez zakładkę ‘Załadowane dodatki’). Powinien, po kliknięciu w tę zakładkę, pojawić się w oknie, po prawej stronie, wcześniej zainstalowany ‘Shockwave Flash Object’. Trzeba go dać na WŁĄCZONY. U mnie nie działał, ponieważ miałam go wyłączony. Może to rozwiąże problem.