Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows (/problem-z-uruchomieniem-centrum-zabezpieczen-systemu-windows-15306-t)



Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 09.04.2011 17:49

Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń( w centrum akcji). Spowodowane to było ściągnięciem pewnego archiwum :-/ Proszę o pomoc inną niż format ( bo to ostateczność ). Posiadam system Windows 7 home premium 64- bit.


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - llena11 - 09.04.2011 18:00

Przeskanuj najpierw komputer programem : "Malwarebytes' Anti-Malware".


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu Windows - stingear - 09.04.2011 18:00

Spróbuj użyć punktu przywracania systemu do stanu z przed pojawienia się problemu. Otwórz menu START i w wyszukiwaniu wpisz "punkt", a na liście wyświetli Ci się ta opcja.


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu Windows - thermalfake - 09.04.2011 18:21

A czy ręcznie da się uruchomić usługę, jakieś błędy ?
Start ->Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Usługi - > z listy wybrać centrum zabezpieczeń i ręcznie uruchomić oraz zostawić opcję uruchamiania automatycznego opóźnionego


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 09.04.2011 19:30

Ręcznie nie da rady. Co chwile się wyłącza. Właśnie skanuje komputer Malwarebyte. Zobaczymy co to da.


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 09.04.2011 22:36

Znalazłem za pomocą tego programu trochę syfu (7 trojanów ) i usunąłem. Ale dalej nie da rady włączyć tego.


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - llena11 - 09.04.2011 22:44

Doprecyzuj może, wchodzisz do centrum akcji w panelu sterowania i...... na co klikasz? co nie uruchamia się? jakieś komunikaty?

Ewentualnie następny krok:
Zainstaluj program XP-AntiSpy 3.97-11 (przy instalacji prawoklik i uruchom jako administrator). Uruchom XP-AntiSpy też prawoklikiem jako administrator, zobacz czu masz postawioną "v-kę" przy "wyłącz centrum bezpieczeństwa" jeśli tak to odfałkuj, naciśnij na dole okna programu na "zastosuj ustawienia" i restart. Jeśli nie masz tam ptaszka, to go postaw, zastosuj ustawienia , restart, znów uruchom XP-AntiSpy, odptaszkuj, zastosuj, restart.


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 09.04.2011 23:17

Wchodzę do centrum akcji. Chcę dać włącz i wyskakuje mi okno: "Nie można uruchomić usługi Centrum zabezpieczeń systemu Windows"


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - llena11 - 09.04.2011 23:23

(09.04.2011 23:17)Machi napisał(a):  Wchodzę do centrum akcji. Chcę dać włącz i wyskakuje mi okno: "Nie można uruchomić usługi Centrum zabezpieczeń systemu Windows"

OK, zasymulowałem u siebie. XP-AntiSpy pomógł. Nawet bez restartu. - link do programu - http://www.XP-antispy.org/


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 10.04.2011 14:43

Temat dalej wisi :-/


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - bodziulla - 10.04.2011 15:11

Hej.
Może tak uruchom polecenie services.msc. Otworzą się usługi. Znajdujesz "Centrum Zabezpieczeń" i ustawiasz na "Automatyczne (opóźnione uruchamianie)" Cwaniak
Pzdr


RE: Problem z uruchomieniem Centrum zabezpieczeń systemu windows - Machi - 10.04.2011 16:28

(10.04.2011 15:11)bodziulla napisał(a):  Hej.
Może tak uruchom polecenie services.msc. Otworzą się usługi. Znajdujesz "Centrum Zabezpieczeń" i ustawiasz na "Automatyczne (opóźnione uruchamianie)" Cwaniak
Pzdr

próbowałem nic to nie daje.