Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z podłączeniem do seci wifi innych komuterów. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z podłączeniem do seci wifi innych komuterów. (/problem-z-podlaczeniem-do-seci-wifi-innych-komuterow-15088-t)



Problem z podłączeniem do seci wifi innych komuterów. - Maravil - 31.03.2011 21:50

Mam sieć wifi opartą na neostradzie, liveboxie i 3 komputerach - 1 PC(Vista), 1 netbook(win7), 1 laptop(win7).

Na początku była sieć PC laptop wszystko grało połączenie z internetem było i w PC i w laptopie.

Kupiłem netbooka podłączyłem do sieci. Męczyłem się z udostępnieniem plików po sieci. I podczas tego męczenia chyba coś musiałem zrobić ponieważ teraz nie ma internetu bezprzewodowego w laptopie.

Latop widzi teraz moją neostradę jako sieć publiczną - niezidentyfikowaną, kiedyś jako domową i publiczną.

Po za tym jak patrze teraz na schemat połączenia na PC to się pochrzanił jest: PC > przełącznik> neostrada > netbook >internet

Tak jakby netobook bramkował mi połączenie z siecią. Tylko ja nie chcę tego chcę wrócić do stanu powszedniego tak, żebym miał internet na laptopie.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.


RE: Problem z podłączeniem do seci wifi innych komuterów. - andrew-jar - 01.04.2011 19:44

Witam

Wejdź w "centrum sieci i udostępniania" po lewej z menu wybierz i kliknij na "Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi", pousuwaj dotychczasowe połączenia i skonfiguruj wszystko na nowo.
Zrób to na komputerkach gdzie leży problem.

Pozdrawiam