Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Windows 7 - oczywiście problem. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Windows 7 - oczywiście problem. (/instalacja-windows-7-oczywiscie-problem-15031-t)



Instalacja Windows 7 - oczywiście problem. - Aryyt - 28.03.2011 20:48

Witam. Mam problemy z zainstalowaniem Windows 7 na moim komputerze stacjonarnym. Oczywiście pierwsze co stworzyłem obraz płytki, nagrałem.. rozruch mam z CD/DVD także ładnie chodzi, dopóki nie dojdzie do spotkania z Windowsem 7.. Otóż ładuje mi się ten szary pasek, później wyświetla mi się czarny ekran z napisałem Ładowanie systemu Windows i oczywiście ze świecącym logiem.. i tak do nieskończoności. Czekałem długo, nic nie dało - ba, a nawet logo nie "pulsuje" czyli się zacina. Próbowałem z poziomu Windowsa - też nic. Nie mam pojęcia w czym jest problem, próbowałem też z czystego XPeka.. oczywiście nic. Może jakieś propozycje? Mój komputer:

* AMD Athlon 64 X2 Dual
* Core Processor 3600+
* 2,01 GHz, 2,96 GM RAM
* nVidia GT 220 1 BG

z góry dziękuję za pomoc.. a i jeszcze jedno.. na laptopie mi szybko ładnie wszystko chodzi a mam wiadomo, trochę gorszy..


RE: Instalacja Windows 7 - oczywiście problem. - thermalfake - 28.03.2011 21:46

Odłącz zbędne rzeczy od komputera czyli to co jest podpięte pod usb zarówno na zewnątrz (peryferia) jak te na płycie głównej - najczęściej czytnik kart. Jeśli masz płytę główną ze zintegrowaną grafiką spróbuj wyciągnąć na czas instalacji GT 220. Dobrze też by było wykonać test pamięci Memtest-em i przelecieć dysk twardy np mhdd.


RE: Instalacja Windows 7 - oczywiście problem. - bodziulla - 28.03.2011 21:47

Hej.
Mam prośbę jak już podajesz sprzęt podaj też nazwę płyty głównej Cwaniak
Pzdr