Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył (/czarny-ekran-monitor-nie-wyczuwa-ze-komputer-sie-wlaczyl-15026-t)



Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - Papja - 28.03.2011 18:14

Mam problem ponieważ po włączeniu komputera monitor włącza się normalnie,aż do kiedy gdy windows wyświetla Zapraszamy.Wtedy staję się czarny ekran i chodź słyszę że komputer wchodzi ekran jest czarny a ikonka monitora jest na brązowo (podczas uruchomiania na niebiesko)Słyszę jak uruchamia mi się skype oraz windows. Działa tylko tryb awaryjny próbowałem przywrócić system w trybie awaryjnym nic to nie dało.


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - rafi993 - 28.03.2011 18:21

to może być wina kabla RBG lub sterów karty graficznej


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - Papja - 28.03.2011 18:23

Mam kartę graficzną AMD 760G i nie mogę do niej znaleźć sterów.Lecz nie rozumiem tego jakim cudem nagle komputer nie może się włączyć


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - wupper - 28.03.2011 18:37

Nie podałeś jaki masz dokładnie system (32 czy 64 bit)
Poniżej masz sterowniki do swojego modelu
32bit
64bit


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - stanax - 28.03.2011 18:40

Otwórz blaszaka i sprawdź, czy wentylatory w ogóle się obracają/radiatory nie są luźne? Warto też odkurzyć bebechy przy okazji.
Kartę graficzną masz zintegrowaną - AMD 760G to symbol MB. Jak już zagada, zrób aktualizacje BIOS-u. Brakujące stery znajdzie za Ciebie ten program: http://download.cnet.com/SlimDrivers/3000-18513_4-75279940.html


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - Papja - 28.03.2011 19:01

Nie można załadować sterownika wykrywania - Podczas instalacji pokazuje się taki błąd ściągnąłem 1 paczkę 64bitową ponieważ mam system 64bitowy


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - thermalfake - 29.03.2011 07:22

Nie tak dawno miałem zestawik na takiej wewnętrznej grafice amd 760G, płyta główna Asrock'a S754 nforce3, win7 HP x86, sterowników nie zainstalował poprawnie (żółty wykrzyknik i brak możliwości zmiany na wyższe rozdzielczości) za pierwszym razem ale o dziwo po żądaniu automatycznego przeszukania pobrania z sieci i aktualizacji znalazł je i hulało aż miło.
Sprawdzałeś tryb awaryjny gdyż po uruchomieniu monitor przechodzi w stan czuwania (najczęściej żółta dioda), może częstotliwości odświeżania/rozdzielczości są inne. Nie napisałeś jaki to monitor i jakim gniazdem podpięty.


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - Papja - 29.03.2011 12:12

Mam problem włączyłem w menadżerze urządzeń Standardowa karta graficzna VGA i działa,Zainstalowałem te stery które mi podaliście i nie działa działa tylko ta Standardowa.Więc mam duży problem bo jakby ta karta graficzna była zepsuta lub monitor


RE: Czarny Ekran,Monitor nie wyczuwa że komputer się włączył - rafi993 - 29.03.2011 15:15

no skoro na standart VGA działa to monitor jest dobry. Masz coś z kartą i raczej myślę że to jednak stery. Musisz szukać na necie aż trafisz na odpowiednie