Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Podmiana sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Podmiana sterowników (/podmiana-sterownikow-14977-t)



Podmiana sterowników - tmk9309252 - 26.03.2011 16:23

Witam!
Posiadam oryginalny 64-bitowy system Windows 7 Home Premium. Po podłączeniu karty sieciowej na USB (Ralink RT73) instalują się same sterowniki w wersji 4.0. I tu jest problem. Pod XP sterowniki są w wersji 1.0. Jak zmienić w 7 aby karta działała pod sterownikami w wersji 1.0 ? Próbowałem odinstalować i zainstalować uradzenie ponownie i nic nie dało.
Szukałem po forum i innych stronach ale nic konkretnego nie znalazłem.


RE: Podmiana sterowników - thermalfake - 26.03.2011 20:00

Nie rozumiem za bardzo sensu pytania. Czy te sterowniki dla win7 x64 w wersji 4.0 w ogóle nie działają, że chcesz je zmieniać. To nie jest tak, ze można sobie do woli zmieniać sterowniki pisane na konkretne systemy, tym bardziej, iż wspomniane systemy to odległe od siebie architektury.


RE: Podmiana sterowników - tmk9309252 - 26.03.2011 20:44

(26.03.2011 20:00)thermalfake napisał(a):  Nie rozumiem za bardzo sensu pytania. Czy te sterowniki dla win7 x64 w wersji 4.0 w ogóle nie działają, że chcesz je zmieniać. To nie jest tak, ze można sobie do woli zmieniać sterowniki pisane na konkretne systemy, tym bardziej, iż wspomniane systemy to odległe od siebie architektury.

Działają, tylko że nowsza wersja(4.0) posiada mniej opcji w ustawieniach karty.
Wiem że można zmienić sterowniki bo w win7 32x zmieniłem do tej samej karty.