Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany AC: Brotherhood - czarne pasy u góry i na dole ekranu (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany AC: Brotherhood - czarne pasy u góry i na dole ekranu (rozwiązany) (/ac-brotherhood-czarne-pasy-u-gory-i-na-dole-ekranu-rozwiazany-14794-t)



AC: Brotherhood - czarne pasy u góry i na dole ekranu (rozwiązany) - LeSkOo0 - 19.03.2011 11:39

Witam. Zakupiłem dzisiaj Assassin's Creed: Brotherhood. Gra została poprawnie zainstalowana, ale po jej uruchomieniu na dole i u góry ekranu są dwa wielkie paski, ograniczające pole widzenia. Miałem już coś takiego w innych grach i wystarczyła jedynie zmiana rozdzielczości, aczkolwiek w tym przypadku jest inaczej. Teraz gdy próbuję zmieniać rodziałkę to po prostu rozmazuje się to pole widzenia, paski nie znikają - okno się nie zwiększa. Czytałem trochę o tym w sieci i było napisane, że to wina monitora, ale ja monitor mam w miarę dobry. Nvidia jest zaktualizowana.
Karta Graficzna - GeForce 9600 GT 512MB
Monitor - Samsung Syncmaster 2043nwx, kontrast 8000:1
Proszę o pomoc i dziękuję Uśmiechnięty


RE: AC: Brotherhood - czarne pasy u góry i na dole ekranu - Nasa - 19.03.2011 12:35

Próbowałeś Tego Creeda uruchomić w trybie zgodności ? PPM na Creeda i tam masz zakładkę zgodność.
W opcjach NVidii Szukałeś ? W Nvidi na najnowszych sterownikach wystarczy utworzyć rozdzielczość dostosowaną i wszystko będzie działać dobrze.


RE: AC: Brotherhood - czarne pasy u góry i na dole ekranu - LeSkOo0 - 19.03.2011 15:01

Nasa, wielkie dzięki za pomoc. Nie udało mi się całkowicie zniwelować tych pasków, lecz je zmniejszyłem. Rozdzielczość dostosowana pomogła\\ Do zamknięcia