Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Blokowanie przez Firefoxa. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Blokowanie przez Firefoxa. (/blokowanie-przez-firefoxa-14738-t)



Blokowanie przez Firefoxa. - kris68 - 16.03.2011 18:33

Od jakiegos czasu wystepuje taki objaw ze - a mam ff 3.6.12 ze nawet przy 3 otwartych kartach ekran robi sie bialy i nastepuje calkowite zamrozenie kompa nic nie dziala .I albo czekac jak sie czasem odblokuje albo hard reset. Przeinstalowywalem ff wiec o nie to zakladki mam typowe jak wiekszosc. Czy ktos ms podobne objawy i znalazl rozwiazanie. Bardzo prosze o wypowiedzi.

Jeszcze jedno czy w ff 4 da sie zrobic podwojny czy potrojny albo wogle pasek zakladek jak w ff 3 ?


RE: Blokowanie przez Firefoxa. - Nasa - 16.03.2011 18:38

Jaki masz system ? Ile bit
Ile masz Ram'u
Zaaktualizowany masz FF ?


RE: Blokowanie przez Firefoxa. - kris68 - 16.03.2011 20:21

Windows 7 Home Premium legalny zreszta, 4 gb ramu, a co do ff to napisalem ze wersje 3.6.12. Nie aktualizuje do 3.6.15 bo tam mi czesc dodatkow nie chodzi. Ale kwestia tego mrozenia komutera przez ff jest opisana wystarczy wrzucic w google z tym ze nikt nie potrafił znależć powodu i to naprawic - jedno jesr pnqvp[b.ck1bhdenq=0 aplikacji otwartych i nic się nie dzieje a tu 3 zakładki i zwis. Aha i ta druga część mojego pytania - czy wogole w 4 jest opcja zakładek ? Bo addony prawie wszystkie niekompatybilne.