Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją na Toshibie L300-129 z Vistą - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją na Toshibie L300-129 z Vistą (/problem-z-instalacja-na-toshibie-l300-129-z-vista-14661-t)



Problem z instalacją na Toshibie L300-129 z Vistą - MrsNieUchwytny - 13.03.2011 15:02

Witam

Mam następujący problem. Na swoim laptopie Toshiba L300-129 mam zainstalowany system Vista Home Premium. Wszyscy wiemy jak Vista zamula i jest ciężka w użyciu. Mam 2 partycje. Na C mam Vista a D jest czysty, formatowany. Chce postawić na dysku D Win 7. Jeżeli się spisze to po prostu skopiuje najważniejsze pliki na D i sformatuje C. Mój problem polega na tym , że Windows 7 nie chcę się instalować. Ustawiam bootowanie na CD/DVD i wkładam płytkę do napędu. Podczas "Windows is loading files.." komputer się wyłącza. Chcę jeszcze dodać, że już 1 instalowałem tutaj Windows 7 ( na dysku D) instalacja poszła gładko tylko po skopiowaniu plików i ponownym uruchomieniu komputera, komputer zaczął się wyłączać w czasie uruchamiania. Jakoś to ominąłem i dostałem się do wyboru systemów. Miałem Windows 7 i Vista Home premium. Najpierw spróbowałem Windows 7. Ładowanie się rozpoczęło, ale komputer wyłączył się podczas ładowania, zrobiłem tak ponownie ale wybrałem Vista Home Premium Sformatowałem dysk D i chcę zainstalować w końcu ten system -.-. Ktoś wie jak mi pomóc?

PS Jakiego Windows 7 polecacie na laptopa?

PS 1 Mam 1 Gb ramu, Intel Pentium Dual 1,86 GHz