Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań (/problem-z-pokazem-miniaturek-na-pasku-zadan-14553-t)



Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - damek2010 - 08.03.2011 21:48

Witam

Tak jak napisałem wyżej nie pokazuje mi miniaturek aplikacji co mam otwartych (czytaj wszystkiego). Z tego co czytałem jak wyłączyć tę opcję i potem jest opis jak to z powrotem włączyć to mam niby włączone. Lecz żadna miniaturka się nie pokazuje (pokazuje się jak bym miał wyłączone miniaturki pokazują się same nazwy). Dodam, że mam Windows 7 Ultimate 32-bit.
Na 2 komputerze mam zainstalowaną Windows 7 Ultimate 64-bit i tam są miniaturki.

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry Dziękuję

Pozdrawiam


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - stingear - 08.03.2011 21:57

Spróbuj użyć punktu przywracania systemu do daty z przed wystąpienia problemu. Ne utracisz żadnych danych z komputera, co najwyżej ponownie będziesz musiał instalować ostatnio instalowaną aplikację.


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - damek2010 - 08.03.2011 22:23

Ja mam tak od zainstalowania systemu.


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - stingear - 09.03.2011 15:48

Chodzi Ci o to, że wskazując na pasku otwartą aplikację, pokazuję Ci tylko pasek z nazwą, zamiast podgląd całego okna. Problemem może być brak aktualnych sterowników do karty graficznej, lub co gorsza Twoja karta jest za słaba do tego. Użyj programu DriverMax do instalacji odpowiedniego sterownika, a następnie wykonaj klasyfikację systemu. Jaką masz kartę graficzną?


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - damek2010 - 10.03.2011 17:27

Kartę graficzną mam

Kod:
Mobile Intel® 915GM Express Chipset



RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - stingear - 12.03.2011 16:40

Spróbuj uaktualnić sterowniki do grafiki tym programem, a następnie wykonaj klasyfikację systemu. Jaką wersję W7 masz i ile bit?


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - damek2010 - 12.03.2011 20:44

Hmm tym programem tzn. jakim i mam Windows 7 Ultimate 32bit


RE: Problem z pokazem miniaturek na pasku zadań - stingear - 13.03.2011 14:04

DriverMax, napisałem dwa posty wyżej. Program jest prosty w obsłudze. Sam znajdzie potrzebny sterownik do Twojej grafiki, pobierze go i zainstaluje, Ty tylko będziesz musiał klikać dalej. Program znajduje wszystkie najnowsze sterowniki do komputera, ale Tobie potrzebny tylko do grafiki. Otworzy się strona internetowa programu, na niej będzie plik do pobrania, zapisujesz go na dysku i x2Klik. Program pobierze sterownik, to trochę potrwa w zależności od łącza itp, następnie w Agencie DriverMax'a wybierzesz sterownik z listy pobranych i dasz instaluj. Program zainstaluje driver, zrestartujesz komputer i możesz odinstalować program, bo jest już niepotrzebny. Następnie START -> Panel sterowania -> System -> Klasyfikacja i tam wykonasz test klasyfikacji. Jeżeli klasyfikacja będziesz zbyt mała, to nie wyświetlą Ci się te miniatury, dlatego, że karta jest za słaba do obsługi interfejsu AERO. Jeżeli dobrze pamiętam, to musi mieć co najmniej 2.